Mascuse Uudiskiri Talv/Kevad 2015Head jätkuvat aastat!

Ülemaailma kõik Mascuse meeskonnad soovivad Teile edukat 2015. aastat! Olema alati valmis Teid aitama ja juhendama, et saaksite oma tehnikat veelgi efektiivsemalt müüa. Palju ägedaid uuendusi on tulemas ka Mascuse poolt! Täpsemalt kirjutame lähiajal. Suured tänud, et kasutate Mascust - ülemaailmset rasketehnika müügikeskkonda!UUS! Tõsta oma kuulutused rohkem esile ja kiirenda oma tehnika müüki.

Kas sooviksite mõne konkonkreetse müügikuulutuse silmapaistvust otsingutulemustes suurendada? Mascus hakkas just hiljuti pakkuma teenust, kus saate valitud kuulutusi otsingutulemuste etteotsa tõsta ja/või tuua kuulutus otsingutulemustes rohkem esile erineva tasutavärviga.

Uuri täpsemalt kohalikust Mascuse esindusest!TVH

TVH on kvaliteetsete materjalikäitlus-, põllumajandustehnika ja tööstusseadmete varuosade pakkuja. TVH-s on üle 21 000 000 artikli ja üle 600 000 neist kohe laos olemas. Klient saab kiire vastuse oma päringule, tellimusele või tehnilisele küsimusele. Toodete nimekiri uueneb pidevalt. Kõik, mis vaja leiate TVH-st!

Vaadake kodulehte või videot.INTERMAT ON JUBA VARSTI!

Üle 1 500 osaleja 37 riigist on INTERMAT 2015 üks nendest ehitustehnika messidest, mida kindlasti külastama peab!

Oodatakse üle 200 000 külastaja. Messi territooriumiks on 375 000 ruutmeetrit, mis sisaldab ka 30 000 ruutmeetrit spetsiaalset demo-ala. 2015. aasta mess sisaldab palju kõrgel tasemel loomingulisi ja erilisi üritusi ehtiusmaterjalide ja masinatööstuse vallas. Üks eriline sündmus on kindlasti World of Concrete Europe (WOC Europe), mia toob kokku kogu betoonitööstuse ja sellega seonduvad tooted.

Saate TASUTA PILETI INTERMAT´ile sooduskoodiga “PARTMASCUS”Registreeri kasutajaks et saada Mascuse infokirja