masinate otsing Sulge » Täpsem otsing

  Avalda ostukuulutus
  Kuulutuste arv: 24 113

  Veoautod

  Allpool leiate transpordisektori veoautod kuulutuste täieliku loetelu. Klõpsake kõikidel kasutatud veoautod brändidel, kui te soovite kontrollida kasutatud veoautod masinate saadavust brändide.

  Loe edasi Sulge
  kuulutust/lehel

  Kvaliteetsed kasutatud veokid

  Mascus on suurimaid interneti keskkondi kasutatud veokite ja varuosade ostmiseks ning müümiseks. Mascusest võib leida kõiki tüüpi veokeid, nii furgoone, külmikuid, veokastiga, vahetuskerega, kui ka konteinerveokeid, kallureid, tsisternveokeid, tõstukiga ja muid kasutatud veokeid.

  Ostmine ja müümine Mascuses on väga lihtne. Ostja ja müüja suhtlevad omavahel, Mascus ei osale ostu-müügi tehingutes, ega võta tehingutelt vahendustasu.  

  Mascuse kasutatud veokite valik

  Mascuses on esindatud kõik kasutatud veokite margid, näiteks Scania, Volvo, Mercedes-Benz, MAN, Iveco, Renault, DAF, Sisu jne. Kogu nimekirja nägemiseks kasutage otsingut, kus saab otsida nii margi, ehitusaasta, hinna, asukoha kui muude näitajate alusel. 

  Otsingus saate vaadata ka kõige uuemaid kuulutusi, mis on lisatud viimase 24 tunni või 7 päeva jooksul. Vaadake kindlasti ka kõikide veokite markide nimekirja, kus on kirjas kõik peamised veokite tootjad ja nende erinevad mudelid ning loetelu Mascuses saada olevatest veokitest.

  Kuidas ma saan Mascuses veokid osta või müüa?

  Veoki ostmisel saate suhelda otse kasutatud veoki müüjaga, kelle kontaktandmed on näha iga kuulutuse juures, sisaldades müüja nime, ettevõtet, aadressi, telefoninumbrit ja e-maili.
  Müüjaga suheldes palun mainige Mascust, see annab müüjale teada, et oma kuulutuste avaldamine Mascuses on väga kasulik.

  Kasutatud veoki müümiseks registreerige end Mascuses Eraisik/Ettevõtja või Edasimüüjana. Registreerimine on lihtne, võtab aega mõne minuti ja annab võimaluse kasutada ka Mascuse lisateenuseid.
  Kui tegelete kasutatud veokite ostu või müügiga pidevalt, siis registreeruge Edasimüüjana, neile on pakkuda eraldi paketuid. Peale registreeringu kinnitamist (24 h jooksul), saate hakata lisama oma  kasutatud veokite kuulutusi.

  Kui teil on küsimusi kasutatud veokite müümise kohta Mascuses, siis võtke ühendust Mascus esindusega Eestis.

  Kasutatud veoautod