ELEPHANT EPOG300BS-N
FavoriteLemmik
shareJaga
Save searchOtsingu salvestamine
Trüki
INFO
Tooterühm
Haaratsid
Mark / mudel
ELEPHANT EPOG300BS-N
Tootmisaasta
2025
Seisund
Uus / kasutamata
Asukoht
Grudziądz, kujawsko-pomorskie
Riik
Poola
Üldine hinne
1
Mascus ID
1547461B
HIND
Vali valuuta
Hind
DETAILID
Inventarinumber
002
Viimane ülevaatus
Sobib järgmiste masinatega
zalecany do koparek o wadze 20-35ton
Seerianumber
EPOG300BS-N
Töörõhk
300 baari
nõutav hüdrovedeliku voolukiirus
280 l/min
Transpordimõõtmed (p x l x k)
1400 x 1200 x 1600 mm
Transpordikaal
2,100 kg
Toodetud
Poola
Tarnetingimused
EXW
Muu teave
Fabrycznie nowy, profesjonalny chwytak hydrauliczny model EPOG300BS-N. Jest to urządzenie zaprojektowane do najcięższych prac przeładunkowych, sortowania złomu, wyburzeń oraz prac leśnych na dużą skalę. Specyfikacja techniczna: Zalecana koparka: 20 – 35 ton Max rozwarcie szczęk: 2590 mm Ciśnienie robocze: 206 – 300 bar Przepływ oleju: 220 – 280 L/min Rotacja: dostępna rotacja hydrauliczna waga: 1926kg stal hardox 400 Brand new, industrial-grade EPOG300BS-N Hydraulic Grapple. This heavy-duty tool is engineered for large-scale demolition, scrap handling, and sorting operations. Designed for heavy excavators in the 20-35 ton range. Key Specifications: Max Jaw Opening: 2590 mm (2.59m) – ideal for oversized debris and logs. Operating Pressure: 206 – 300 bar for maximum clamping force. Oil Flow Requirement: 220 – 280 L/min for high-speed operation. Rotation: Full 360° hydraulic rotation for precise positioning. Carrier Weight: 20 – 35 tons.