Haener HRZP45-308A
Hind kokkuleppel
FavoriteLemmik
shareJaga
Save searchOtsingu salvestamine
Trüki
INFO
Tooterühm
Kaabitsad
Mark / mudel
Haener HRZP45-308A
Tootmisaasta
2026
Asukoht
Ocana
Riik
Hispaania
Mascus ID
6BDB5888
DETAILID
Inventarinumber
Seerianumber
Muu teave
2026 Haener HRZP45-308A Excavator Ripper (Unused) 45mm Pin System (wide 185mm, pin to pin 305mm), Weight 63kg, to fit 5-10 ton mini Excavator