Kubota SQ-1210-CAN
Hind kokkuleppel
FavoriteLemmik
shareJaga
Save searchOtsingu salvestamine
Trüki
INFO
Tooterühm
Diiselgeneraatorid
Mark / mudel
Kubota SQ-1210-CAN
Tootmisaasta
2011
Töötunnid
8,896 h
Asukoht
Mont-Saint-Hilaire, QC, Quebec
Riik
Kanada
Mascus ID
2169A658
DETAILID
Seerianumber
80021KB10277
Inventarinumber
Muu teave
2011 Kubota SQ-1210-CAN 20 kW Generator Set Kubota 4 Cylinder Diesel Engine, 120 V / 240 V Rated Voltage, 240 V & 120 V Receptacles