Kubota Soldadoras Diesel EW400DST
FavoriteLemmik
shareJaga
Save searchOtsingu salvestamine
Trüki
INFO
Tooterühm
Diiselgeneraatorid
Mark / mudel
Tootmisaasta
2014
Töötunnid
3 h
Seisund
Uus / kasutamata,Rendivõimalus
Riik
Hiina
Üldine hinne
1
Mascus ID
4DEF47EB
HIND
Vali valuuta
Hind
Ei sisalda käibemaksu
DETAILID
Täielik hooldusajalugu
Jah
Mootor
kubata v1305
Mootori võimsus
11 kW (15.0 hj)
Võimsus
20 kVA
Kütuse tarbimine
8
generaator
stamford
Mootori tootja
KUBOTA
Sagedus
60 Hz
Pinge
415 V
Tsisterni maht
50 l
Täismass
500 kg
Transpordimõõtmed (p x l x k)
1200 m
Seisukord/Garantii
3
Toodetud
Hiina
Tarnetingimused
CIF, EXW
Sertifikaadid
CE sertifikaat
Muu teave
Kubota Motosoldadora DIESEL EW400DST y GASOLINERA Motosoldadora EW240G son producto estrella en KOVO. Soldadoras Diesel: 400A Soldadoras +15KVA GENERADOR