masinate otsing Sulge » Täpsem otsing

  Avalda ostukuulutus
  Kuulutuste arv: 5 678

  Kombainid

  Allpool leiate kasutatud kombainid põllumajandusseadmete kuulutused Mascuses. Klõpsake kõikide kasutatud kombainid brändidel, kui te soovite kontrollida kasutatud kombainid masinate saadavust brändide järgi.
  Loe edasi Sulge
  kuulutust/lehel

  Kombainidest

  Kombaini leiutas Hiram Moore 1834. aastal. Varajast kombaini versiooni vedasid muulad või hobused. Hiljem hakkas kombaine vedama traktor. 1970ndate lõpus tutvustas Case IH maailmale diisliga töötavaid aksiaaltrumliga liikurkombaine.
  Mascus pakub müügiks laia valikut kasutatud kombaine. Nende hulgas ka sellistelt tuntud tootjatelt nagu, John Deere, New Holland, Case, Claas ja Volvo. Oleme kindlad, et lihtne otsing Mascuses aitab teil leida vajaliku kasutatud kombaine.

  Mascuse kasutatud kombainide valik

  Mascus on suurim kasutatud kombainide müügikoht internetis. Siin on müügis palju erinevaid kasutatud kombaine, sealhulgas mudeleid tuntud brändidelt nagu Clayson, Deutz, Laverda, Sampo ja Massey Ferguson. Kui soovite leida kvaliteetseid kasutatud kombaine, varuosi või lisavarustust kasutatud kombainidele, siis lihtne otsing Mascuses annab teile laia valiku võimalusi erinevates hinnaklassides.
  Alustage otsingut koe, et leida ideaalne kasutatud kombain, mis vastab teie vajadustele!

  Kasutatud kombainide lisavarustus

  Mascus aitab ka kasutatud kombainide varuosade ja lisavarustuse leidmisel. Otsing meie andmebaasis annab hulga valikuid: rattad, rehvid, vahetatavad heederid, kasutatud esiosad, purustid ja laoturid. Kui soovite leida sobivat kasutatud kombaini osa, kasutage Mascuse otsingut ja leiate kindlasti täpselt selle, mida vajate.

  Muud kombainide brändid

  Mascuses on esindatud kõik suuremad kombainide brändid nagu Bizon, Fortschirtt, Dronningborg, Skarbord ja Sidokniv Mortel. Palun kasutage ülaltoodud otsingut, et näha kasutatud kombainide täisnimekirja. Te saate otsida asukoha, tüübi ja hinna järgi.

  Kasutatud kombainide müümine ja ostmine Mascuses on väga lihtne. Te suhtlete otse müüjaga ning ei maksa tehingu pealt mingit vahendustasu. Mascuses on hetkel saadaval u 1200 kasutatud kombaini erineva hinna ja varustusega.

  Kuidas ma müün oma kombaini?

  Kui soovite müüa oma kombaini, siis palun registreeruge kasutajaks eraisiku/ettevõttena. See on väga lihtne. Te saate tasuta parooli, mille abil võite kasutada Mascuse teenuseid.
  Kui te regulaarselt ostate või müüte kasutatud kombaine või omate suuremat kasutatud kombainide ladu, siis registreeruge edasimüüjana.

  Teie registreerumine kinnitatakse 24 tunni jooksul. Seejärel saate hakata avaldama oma kasutatud kombainide müügikuulutusi. Maksta saate nii krediitkaardi kui arvega.

  Kui teil on küsimusi seoses kasutatud kombainide müügiga, siis võtke meiega ühendust.

  Kuidas osta kombainini?

  Igas kasutatud kombaini müügikuulutuses on ka müüja kontaktandmed: nimi, aadress, telefoninumber ja e-posti aadress. Palun kontakteeruge otse müüjaga, kui soovite saada lisainfot kombaini kohta. Tehingute pealt ei ole vaja maksta mingit vahendustasu!

  Kasutatud kombainid