29.09.2011

Mascus siseneb Hiina ja Taiwani turule

Mascus, üks maailma juhtivatest transpordivahendite, ehitusmasinate, põllumajandus- ja metsatehnika müügikeskkondadest internetis teatas uue litsentsilepingu sõlmimisest Hiinas, Xiamen’is tegutseva firmaga ANB.

“Mascus Hiina ja Taiwan on meie 40. ja 41. piirkonnaks, mis tähistab üht olulisimat verstaposti meie ajaloos,” ütles tegevdirektor Fredrik Larsson. “Majanduse kasvu kiirus ja ulatuslikkus teeb sellest elulise tähtsusega sammu meie globaliseerumise kavas. Tegemist on Mascuse esimese koostööpartneriga BRIC riikides ning me jätkame töötamist selle nimel, et leida partnerid ka Brasiilias, Indias ja Venemaal, samuti aga ka teistes võtmepiirkondades nagu näiteks Lõuna-Korea ja Mehhiko.”

Avanev Aasia

Täienduseks esindustele Austraalias, Uus-Meremaal, Indoneesias, Tais ja Malaisias ning portaalidele Jaapanis, Taivanil ja Lõuna-Koreas, tugevdab uus Hiina esindus Mascuse positsiooni Aasias ning avab oma klientidele üle maailma uusi võimalusi läbimurdeks tohutule Hiina turule.

Mascus Hiina katab nii Suur-Hiina, sealhulgas Hiina Rahvavabariigi, Hongkongi ja Macau; kui ka Hiina Vabariigi (Taiwan).

“Erinevalt meie konkurentidest, on Mascusel nüüd tõeliselt globaalne ulatus,” selgitab rahvusvahelistumise direktor Tomasz Odrobinski. “Hiinas alalise esinduse loomine avab meie klientidele maailma suurima turu aidates ühtlasi ka Hiina klientidel jõuda efektiivsemalt kohalikule ja rahvusvahelisele turule.”

Terviklik lokaalne ja globaalne lahendus

Viimasel kümnendil keskmiselt 10%-lise SKP kasvutempoga Hiinas tegutsevad paljud suured rahvusvahelised tootjad, samuti ka sajad masinate ja varuosade tootjad. Sõlmitud koostööleppest lõikavad kasu nii tööstusmasinate müüjad kui ostjad kogu piirkonnas.

“Mascus Hiina hakkab kindlasti mõjutama kohalikke ettevõtteid,” rääkis müügidirektor Rickard Petersson. “Esiteks muutub Hiina diilerite jaoks lihtsamaks jõuda ülejäänud maailmani. Teiseks aitab see Hiina tootjatel oma kaupa kergemini müüa riigi teistesse piirkondadesse. Kolmandaks aitab meie rasketehnika firmade kataloog Mascus Locator varuosade tootjatel ja teenusepakkujatel ulatuda tohutu hulga kasutajateni nii lokaalselt kui ka globaalselt.”

Kogemustega partner

Mascuse koostööpartneriks Hiinas on riigi kaguosas Xiamen’is baseeruv ettevõte ANB. “Meil on heameel Mascusega sõlmitud lepingu üle,” ütles ANB tegevdirektor Anders Nilsson. “Hiinas on juba olemas mitmeid B2B portaale, kuid ainult Mascus suudab pakkuda sellist kompleksset lahendust rasketehnika sektoris. Kuna ettevõtted üle maailma keskenduvad Hiina majandusele ja soovivad siin äritegevust arendada, on ajastus selliseks ettevõtmiseks ideaalne. Oleme valmis arenema, et Mascus Hiinast saaks Mascuse kaubamärgi nurgakivi.”

Kontaktid:

Fredrik Larsson, Managing Director, +358 50 314 2511,

Rickard Petersson, Sales Director, + 46 70 660 2780,

Tomasz Odrobinski, Internationalization Director, + 358 40 750 4922,

Anders Nilsson, Country Manager China & Taiwan +86 159 80 859 586,


About Mascus:
Mascus - on kasutatud põllumajandus-, metsa- ja kommunaalhooldusmasinate ning transpordivahendite elektrooniline müügikeskkond. Müügiloleva rasketehnika hulgast võib leida kasutatud veokeid, laadureid, haagiseid, ekskavaatoreid, traktoreid ja muud rasketehnikat. Mascus muudab kasutatud masinate ja seadmete müügiprotseduuri kiiremaks ja efektiivsemaks, kogudes ühte kohta kokku informatsiooni nii pakkumiste kui nõudluse kohta. Kõik müüjad, tootjad ja lõpptarbijad on oodatud meie müügikeskkonna kaudu oma kasutatud masinate ja seadmete müügikuulutusi avaldama. Aasia regioonis on Mascusel järgnevad portaalid www.mascus.co.id, www.mascus.jp, www.mascus.co.kr, www.mascus.com.my, www.mascus.com.sg, www.mascus.co.th, www.mascus.com.tw, www.cnmasike.com ning Austraalias ja Okeaanias www.mascus.com.au ja www.mascus.co.nz

Mascus on Alma Media kontserni tütarettevõte.

Märkused toimetajatele:
Pressimaterjalid ja pildid:

Inglise keeles www.mascus.com/press

Küsimused pressimaterjalide kohta:

29.09.2011

2015

2014

2013

2012

2011

2010

2008