Yale ERC050VGN36TE085
Tootmisaasta
2016
Töötunnid
1,410 h
Asukoht
WEST SENECA, New York
Riik
Ameerika Ühendriigid
Mascus ID
AFC16841
DETAILID
Inventarinumber
Seerianumber
A968N14490P
Muu teave
2016 Yale ERC050VGN36TE085 4800 lb Electric Forklift 3 Stage Mast, Full Free Lift, 194.9 in Max Lift Height, 84 in Lowered Mast Height, 42 in Forks, Side Shift, 36 V, Battery Charger. to see more information.