Still RX60-80/900
Trüki
INFO
Tooterühm
Elektritõstukid
Mark / mudel
Still RX60-80/900
Tootmisaasta
2022
Töötunnid
397 h
Riik
Saksamaa
Üldine hinne
Mascus ID
83D9B71F
HIND
Vali valuuta
Hind
8,000 kg
Raskuskeskme kaugus
900 mm
Tõstekõrgus
5,450 mm
Vabatõste
1,870 mm
Ehituslik kõrgus
3,220 mm
Masti tüüp
Kolmeosaline
Kahvlite pikkus
2,400 mm
Kabiin
Kinnine
Rehvitüüp
Superelastik
Käigukast
Handschaltung
Mootor
Electric
Transpordikaal
14,400 kg
Transpordimõõtmed (p x l x k)
3500 x 2140 x 3220 mm