Still RX60-50-600
Trüki
INFO
Tooterühm
Elektritõstukid
Mark / mudel
Still RX60-50-600
Tootmisaasta
2019
Töötunnid
6,005 h
Riik
Saksamaa
Üldine hinne
Mascus ID
A63FF63A
HIND
Vali valuuta
Hind
5,000 kg
Raskuskeskme kaugus
600 mm
Tõstekõrgus
5,750 mm
Vabatõste
1,800 mm
Ehituslik kõrgus
2,780 mm
Masti tüüp
Kolmeosaline
Kabiin
Kinnine
Rehvitüüp
Superelastik
Käigukast
Handschaltung
Mootor
Electric
Transpordikaal
5,930 kg
Transpordimõõtmed (p x l x k)
2900 x 1410 x 2780 mm