Still RX60-50/600
Trüki
INFO
Tooterühm
Elektritõstukid
Mark / mudel
Still RX60-50/600
Tootmisaasta
2020
Töötunnid
6,641 h
Seisund
Taastoodetud
Asukoht
72622 Nürtingen
Riik
Saksamaa
Üldine hinne
Mascus ID
HIND
Vali valuuta
Hind
Ei sisalda käibemaksu
DETAILID
Inventarinumber
12067
Seerianumber
A-516330X00145
Tõstevõime
5,000 kg
Raskuskeskme kaugus
600 mm
Tõstekõrgus
4,780 mm
Vabatõste
1,480 mm
Ehituslik kõrgus
2,500 mm
Masti tüüp
Kolmeosaline
Kahvlite pikkus
2,400 mm