Still RX60-50/600
Hind kokkuleppel
Trüki
INFO
Tooterühm
Elektritõstukid
Mark / mudel
Still RX60-50/600
Tootmisaasta
2016
Töötunnid
3,882 h
Seisund
Taastoodetud
Asukoht
32832 Augustdorf
Riik
Saksamaa
Üldine hinne
Mascus ID
69339DDF
DETAILID
Inventarinumber
HF2323
Tõstevõime
5,000 kg
Raskuskeskme kaugus
600 mm
Tõstekõrgus
5,170 mm
Vabatõste
1,620 mm
Ehituslik kõrgus
2,630 mm
Masti tüüp
Kolmeosaline
Kahvlite pikkus
1,200 mm