Still RX60-50/600
Trüki
INFO
Tooterühm
Elektritõstukid
Mark / mudel
Still RX60-50/600
Tootmisaasta
2024
Töötunnid
305 h
Riik
Saksamaa
Üldine hinne
Mascus ID
5A570EC8
HIND
Vali valuuta
Hind
5,000 kg
Raskuskeskme kaugus
600 mm
Tõstekõrgus
4,100 mm
Vabatõste
1,300 mm
Ehituslik kõrgus
2,240 mm
Masti tüüp
Kolmeosaline
Kabiin
Kinnine
Rehvitüüp
Superelastik
Käigukast
Handschaltung
Mootor
Electric
Transpordikaal
6,035 kg
Transpordimõõtmed (p x l x k)
3000 x 1410 x 2240 mm