Still RX60-50/600 UVV geprüft
Trüki
INFO
Tooterühm
Elektritõstukid
Mark / mudel
Still RX60-50/600 UVV geprüft
Tootmisaasta
2016
Töötunnid
13,826 h
Riik
Saksamaa
Üldine hinne
Mascus ID
EEF27D66
HIND
Vali valuuta
Hind
DETAILID
Inventarinumber
ES0018
Tõstevõime
5,000 kg
Raskuskeskme kaugus
600 mm
Tõstekõrgus
4,230 mm
Vabatõste
1,240 mm
Ehituslik kõrgus
2,330 mm
Masti tüüp
Kolmeosaline
Kahvlite pikkus
1,190 mm
Kabiin
Kinnine
Rehvitüüp
Superelastik
Mootor
Electric
Transpordikaal
9,080 kg
Transpordimõõtmed (p x l x k)
2700 x 1400 x 2330 mm
Esisilla rehvide jääk
40 - 60%
Tagasilla rehvide jääk
40 - 60%