Still RX60-50/600 (NEU)
Trüki
INFO
Tooterühm
Elektritõstukid
Mark / mudel
Still RX60-50/600 (NEU)
Tootmisaasta
2023
Töötunnid
430 h
Riik
Saksamaa
Üldine hinne
Mascus ID
77A08D5E
HIND
Vali valuuta
Hind
5,000 kg
Raskuskeskme kaugus
600 mm
Tõstekõrgus
4,780 mm
Vabatõste
1,490 mm
Ehituslik kõrgus
2,500 mm
Masti tüüp
Kolmeosaline
Kahvlite pikkus
1,200 mm
Kabiin
Kinnine
Rehvitüüp
Superelastik
Käigukast
Handschaltung
Mootor
Electric
Transpordikaal
6,175 kg
Transpordimõõtmed (p x l x k)
3030 x 1410 x 2500 mm