Still RX60-45/600
Trüki
INFO
Tooterühm
Elektritõstukid
Mark / mudel
Still RX60-45/600
Tootmisaasta
2019
Töötunnid
1,732 h
Riik
Saksamaa
Üldine hinne
Mascus ID
HIND
Vali valuuta
Hind
4,500 kg
Raskuskeskme kaugus
600 mm
Tõstekõrgus
4,080 mm
Ehituslik kõrgus
2,800 mm
Masti tüüp
Üheosaline
Kabiin
Kinnine
Rehvitüüp
Superelastik
Käigukast
Handschaltung
Mootor
Electric
Transpordikaal
5,064 kg
Transpordimõõtmed (p x l x k)
2850 x 1400 x 2800 mm