Still RX 60-30L-600 6355
Hind kokkuleppel
FavoriteLemmik
shareJaga
Save searchOtsingu salvestamine
Trüki
INFO
Tooterühm
Elektritõstukid
Mark / mudel
Still RX 60-30L-600 6355
Tootmisaasta
2017
Töötunnid
15,609 h
Riik
Saksamaa
Üldine hinne
1
Mascus ID
7662458A
DETAILID
Inventarinumber
P6533
Tõstevõime
3,000 kg
Raskuskeskme kaugus
600 mm
Tõstekõrgus
7,840 mm
Vabatõste
2,500 mm
Ehituslik kõrgus
3,350 mm
Masti tüüp
Kolmeosaline
Kahvlite pikkus
1,900 mm
Kabiin
Kabiinita/Muu
Rehvitüüp
Superelastik
Käigukast
Drehstrom
Mootor
Electric - ---
Transpordikaal
5,862 kg
Transpordimõõtmed (p x l x k)
2650 x 1380 x 3350 mm
Esisilla rehvide jääk
80 - 100%
Tagasilla rehvide jääk
60 - 80%