Linde E80-01/900
Trüki
INFO
Tooterühm
Elektritõstukid
Mark / mudel
Linde E80-01/900
Tootmisaasta
2018
Töötunnid
1,088 h
Riik
Holland
Üldine hinne
Mascus ID
98DE80A5
HIND
Vali valuuta
Hind
DETAILID
Inventarinumber
688
Tõstevõime
8,000 kg
Raskuskeskme kaugus
900 mm
Tõstekõrgus
3,350 mm
Ehituslik kõrgus
3,030 mm
Masti tüüp
Üheosaline
Kabiin
Kinnine
Rehvitüüp
Superelastik
Mootor
Electric
Transpordimõõtmed (p x l x k)
0 x 0 x 3030 mm