Linde E16/386-02 EVO
Hind kokkuleppel
Trüki
INFO
Tooterühm
Elektritõstukid
Mark / mudel
Linde E16/386-02 EVO
Tootmisaasta
2018
Riik
Taani
Mascus ID
73B78D7E
Tõstekõrgus
3,140 mm
Ehituslik kõrgus
2,120 mm
Kahvlite pikkus
1,600 mm
Mootor
El, 2x4,6 kW AC