Linde E16/386-02 EVO
Hind kokkuleppel
Trüki
INFO
Tooterühm
Elektritõstukid
Mark / mudel
Linde E16/386-02 EVO
Tootmisaasta
2016
Riik
Taani
Mascus ID
6A381C7D
Tõstekõrgus
4,620 mm
Ehituslik kõrgus
2,120 mm
Kahvlite pikkus
1,600 mm