Linde E16/386-02 EVO
Hind kokkuleppel
Trüki
INFO
Tooterühm
Elektritõstukid
Mark / mudel
Linde E16/386-02 EVO
Tootmisaasta
2016
Riik
Taani
Mascus ID
16E70125
Tõstekõrgus
5,220 mm
Ehituslik kõrgus
2,320 mm
Kahvlite pikkus
1,600 mm