Kalmar ECG160-12
Hind kokkuleppel
Trüki
INFO
Tooterühm
Elektritõstukid
Mark / mudel
Kalmar ECG160-12
Tootmisaasta
2023
Riik
Taani
Mascus ID
119A84A3
16,000 kg
Raskuskeskme kaugus
1,200 mm
Tõstekõrgus
4,000 mm
Ehituslik kõrgus
3,620 mm
Masti tüüp
Kaheosaline
Lisaseade
Integreeritud külgnihutus
Kahvlite pikkus
2,400 mm
Aku pinge
120 V
Aku mahtuvus
2,170 Ah
Muu teave
Hjulmontering: Trækhjul styrehjul
Batteriudstyr: Aquamatic|BMU
Gaffelbredde (mm): 200
Gaffeltykkelse (mm): 100
Førerpladsudstyr: Luftaffjedret sæde|Aircondition|Radio med højttalere|Vægtdisplay|A4 skriveplade|Bakkamera|12V udtag|El-opvarmet sidespejle|USB port