Hangcha CPD18-XD4-SI16
Trüki
INFO
Tooterühm
Elektritõstukid
Mark / mudel
Hangcha CPD18-XD4-SI16
Tootmisaasta
2021
Töötunnid
121 h
Riik
Saksamaa
Üldine hinne
Mascus ID
63C7B510
HIND
Vali valuuta
Hind
DETAILID
Inventarinumber
G009697
Tõstevõime
1,800 kg
Raskuskeskme kaugus
500 mm
Tõstekõrgus
4,800 mm
Vabatõste
1,600 mm
Ehituslik kõrgus
2,201 mm
Masti tüüp
Kolmeosaline
Kahvlite pikkus
920 mm
Kabiin
Kinnine
Mootor
Electric - AC
Transpordikaal
3,300 kg
Transpordimõõtmed (p x l x k)
0 x 0 x 2200 mm
Esisilla rehvide jääk
80 - 100%
Tagasilla rehvide jääk
80 - 100%