Linde H80D/900-396
Hind kokkuleppel
Trüki
INFO
Tooterühm
Diiseltõstukid
Mark / mudel
Linde H80D/900-396
Tootmisaasta
2019
Töötunnid
5,968 h
Riik
Saksamaa
Üldine hinne
Mascus ID
C9A71564
DETAILID
Inventarinumber
M23813
Tõstevõime
8,000 kg
Tõstekõrgus
5,540 mm
Vabatõste
1,920 mm
Masti tüüp
Kolmeosaline
Raskuskeskme kaugus
900 mm
Rehvitüüp
Superelastik
Kahvlite pikkus
2,400 mm
Ehituslik kõrgus
3,190 mm
Kabiin
Kinnine
Mootor
Diesel - Deutz
Mootori võimsus
85.3 kW (116 hj)
Esisilla rehvimõõt
8.25-15/6.50
Tagasilla rehvimõõt
Transpordikaal
14,545 kg
Transpordimõõtmed (p x l x k)
3800 x 2230 x 3190 mm