Kalmar DCG850-12
Hind kokkuleppel
Mark / mudel
Kalmar DCG850-12
Tootmisaasta
2024
Riik
Taani
Mascus ID
1BF3CF8E
Tõstekõrgus
4,500 mm
Masti tüüp
Kaheosaline
Raskuskeskme kaugus
1,200 mm
Lisaseade
Integreeritud külgnihutus
Rehvitüüp
Õhkrehvid
Kahvlite pikkus
3,600 mm
Ehituslik kõrgus
6,030 mm