Kalmar DCG180-12 | 2019
Tootmisaasta
2019
Töötunnid
12,190 h
Asukoht
Sittard, Limburg
Riik
Holland
Mascus ID
DAA3CEE1
HIND
Vali valuuta
Hind
DETAILID
Tõstevõime
18,000 kg
Tõstekõrgus
4,500 mm
Raskuskeskme kaugus
1,200 mm
Rehvide mark
Trelleborg
Kahvlite pikkus
2,400 mm
Ehituslik kõrgus
3,350 mm
Kabiin
Kinnine
Käigukast
Dana TE 14300 (Hydrodynamic Powershift)
Mootor
Volvo TAD 873 VE
Mootori võimsus
185 kW (252 hj)
Mootori tootja
Volvo TAD873VE
Esisilla rehvimõõt
Tagasilla rehvimõõt
Transpordikaal
25,000 kg
Transpordimõõtmed (p x l x k)
6090 x 3050 x 3227 mm