Kalmar DCD220-12LB
Hind kokkuleppel
FavoriteLemmik
shareJaga
Save searchOtsingu salvestamine
Trüki
INFO
Tooterühm
Diiseltõstukid
Mark / mudel
Kalmar DCD220-12LB
Tootmisaasta
1999
Töötunnid
15,000 h
Riik
Taani
Mascus ID
FCC12492
DETAILID
Inventarinumber
1566
Tõstevõime
22,000 kg
Tõstekõrgus
4,010 mm
Masti tüüp
Kaheosaline
Raskuskeskme kaugus
1,200 mm
Lisaseade
Integreeritud külgnihutus
Kahvlite pikkus
2,400 mm
Ehituslik kõrgus
3,810 mm
Kabiin
Kinnine
Mootor
Volvo Penta
Muu teave
Maskinlængde (mm): 6300 Maskinbredde (mm): 3100 Gaffelbredde (mm): 250 Gaffeltykkelse (mm): 110 Førerpladsudstyr: Panoramaspejl|Visker/vasker frontrude|Luftaffjedret sæde|Vendbar førerplads|Visker/vasker bagrude 24V|Radio med højttalere|Armlæn venstre|Visker/vasker toprude 24V|12V udtag|Nødstop|Solgardin v/toprude|Vægtdisplay|Justerbar ratstamme Lys: Arbejdslys|Belysning til offentlig vej|Ekstra arbejdslys for|700|Rotorblink Udstyr: Tvillinghjul|Vægtsystem|Advarselstrekant Mastudstyr: Rulleførte gafler