Kalmar DCD200-12LB
Hind kokkuleppel
FavoriteLemmik
shareJaga
Save searchOtsingu salvestamine
Trüki
INFO
Tooterühm
Diiseltõstukid
Mark / mudel
Kalmar DCD200-12LB
Tootmisaasta
2007
Töötunnid
3,458 h
Riik
Taani
Mascus ID
533451D2
DETAILID
Inventarinumber
2678
Tõstevõime
20,000 kg
Tõstekõrgus
3,630 mm
Masti tüüp
Kaheosaline
Raskuskeskme kaugus
1,200 mm
Lisaseade
Integreeritud külgnihutus
Kahvlite pikkus
1,800 mm
Ehituslik kõrgus
3,600 mm
Kabiin
Kinnine
Mootor
Volvo Penta TAD 750 VE
Muu teave
Hjulmontering: Trækhjul styrehjul Maskinlængde (mm): 5530 Maskinbredde (mm): 3070 Gaffelbredde (mm): 250 Gaffeltykkelse (mm): 110 Førerpladsudstyr: Visker/vasker frontrude|Læselampe|Vendbar førerplads|Visker/vasker bagrude 24V|Aircondition|Armlæn venstre|Bakkamera|Nødstop|Luftaffjedret sæde|Sidespejle|Justerbar ratstamme|Radio med højttalere|Panoramaspejl Lys: Ekstra arbejdslys for|700|Belysning til offentlig vej|Blitzblink Udstyr: Advarselstrekant|Centralsmøring|Tvillinghjul|Stænklapper for|Stænklapper bag