Kuulutuste arv: 86

Kasutatud Fiat-Hitachi ekskavaatorid müügis

Sirviga kasutatud müügisolevaid Fiat-Hitachi ekskavaatorid üle Euroopa. Värskeimad kuulutused kuvatakse esimesena. Et sorteerida kasutatud Fiat-Hitachi ekskavaatorid vajutage soreetimisnuppe nagu mark, väljalaskeaasta, hind, töötunnid, riik.Et otsida kasutatud brände.
Loe edasi Sulge
kuulutust/lehel

Fiat Hitachi ekskavaatorid

Kui te soovite investeerida rasketehnikasse, siis veenduge, et Fiat Hitachi ekskavaatorid oleksid teie nimekirja eesotsas. Hitachi Corporation asutati varsti pärast Teist maailmasõda 1949. aastal. 1970. aastal eraldus Hitachi Construction Machinery emaettevõttest ja on sellest ajast alates üle 40 aasta keskendunud ehituse rasketehnika tootmisele. Hitachi valmistab ekskavaatoreid viies erinevas kategoorias.

Fiat Hitachi ekskavaatorite tippmudelid müügiks

Esimene kategooria on miniekskavaatorid. 14 erinevat mudelit, mille tõstevõime on kuni 6 t, sobivad ideaalselt kitsastesse töötingimustesse. Kõige efektiivsemad on need linnatingimustes.

13 midiekskavaatori mudelit on väga töökindlad ja vastupidava ehitusega. Nende masinate tõstevõime ulatub 6 tonnist 40 tonnini. Kaks mudelit on lühikese vastukaaluga ja üks lühikese tagaosaga, mis annavad masinatele paindlikkuse ja hea manööverdamisvõime. Need keskmise suurusega masinad sobivad hästi lammutus-, metsandus- ja ehitustöödeks.

Hitachi pakub 10 standardmudelit, mis kuuluvad suurte ekskavaatorite kategooriasse. Neljal neist on tagakopp karjääritöödeks ja kaks mudelit on elektriekskavaatorid, millel on pärikopp. Need mudelid sobivad lisaks lammutus- ja ehitustöödele ka karjääri- ja kaevandustöödeks.

Ratastega ekskavaatorid on valmistatud üldehitustöödeks, neil on tagakopp ning saadaval on neli mudelit. Lõpetuseks, Hitachi valmistab ka praamile paigaldatavaid ekskavaatoreid. Tänapäeval ehitatakse üha rohkem vette ja need kaheksa mudelit on sellistel töödel suureks abiks. Neli mudelit on projekteeritud süvenduslaevade jaoks ja neli sobivad laevalt laadimiseks.

Kui te soovite investeerida rasketehnikasse, mis peaks ajale vastu, siis peaksid Fiat Hitachi ekskavaatorid olema teie nimekirjas esikohal. Hitachi moto on luua äri ja inimeste vahelist sünergiat, mis on aidanud neil toota parimaid masinaid, mis vastavad alati teie ettevõtte vajadustele.