01.02.2012

Mascus ületas 200 000 kuulutuse piiri

Mascus, üks maailma juhtivatest transpordivahendite, ehitusmasinate, põllumajandus- ja metsatehnika müügikeskkondadest internetis, ületas oma arengus järjekordse olulise verstaposti – 200 tuhat kuulutust.

“Viimastel kuudel on Mascusel olnud põhjust tähistada mitmeid tähelepanuväärseid saavutusi,” rääkis peadirektor Fredrik Larsson. “Veelgi meeldivamaks teeb selle fakt, et oleme kuulutuste arvu kahekordistanud 100-lt tuhandelt 200 tuhandeni vaid 12 kuuga. Meie kasvutempo ja ulatus näitab, et vaatamata kehvale majanduskliimale kombinatsioon globaalsest laienemisest ja pidevast tehnoloogilisest arengust selgelt töötab.”

Mascus numbrites:

  • Kuulutusi avaldab ligi 4300 firmat kogu maailmast
  • 200,000 internetikuulutust
  • Üle 2 miljoni unikaalse külastaja iga kuu
  • Esindused 42-s riigis
  • 54 Mascuse domeeni 39-s keeles
  • Iga kuu liitub üle 120 uue diileri
  • Enam kui 70 Mascuse müügiesindajat külastavad ja abistavad diilereid üle maailma

Tugeval alusel rahvusvaheline kaubamärk

Mascus on muutunud mitte ainult tõeliselt rahvusvaheliseks brändiks, vaid ka vahendiks, mis loob uusi turgusid diileritele ja lõpptarbijatele kogu maailmas. Meie globaalne esindatus põhineb äärmiselt tugevale aluspõhjal, eriti sellistel võtmeturgudel nagu Saksamaa, Suurbritannia, Prantsusmaa, USA ja Põhjamaad.

“Meie rahvusvaheline edukus on juurdunud olulisematel turgudel Euroopas ja USA-s,” sõnas peadirektor Fredrik Larsson. “Nendel turgudel on Mascus tänaseks hästi väljakujunenud ning veokite ja rasketehnika diilerite hulgas tuntud kaubamärk. Meie teenuste portfell on muutunud kasutatud rasketehnika ja veokite turu lahutamatuks osaks nendes piirkondades.”

Uued teenused abistavad diilereid äritegevuses

Mascuse pühendumine oma pakutavate teenuste pidevale arendamisele on olnud portaali edu peamiseks pandiks. 2010. aastal käivitas Mascus uue platvormi ning tänaseks on rasketehnika kataloogis Mascus Locator juba üle 32,000 ettevõtte. Hiljaaegu käivitas Mascus veel kolm uut teenust, mis aitavad diileritel oma äritegevust veelgi efektiivsemaks muuta.

Oksjoniteenus võimaldab ostjatel leida masinaid, veokeid või seadmeid nii rahvusvahelistelt internetioksjonitelt kui ka offline oksjonitelt. Uus hindamisteenus Mascus Valuator aga võimaldab diileritel masinaid hinnata kiirelt ja täpselt parimate turul kättesaadavate andmete põhjal. Esmakordselt on diilerite käsutuses lihtsalt kasutatav tööriist täpse turuinformatsiooni hankimiseks minutitega. Diileritele pakutakse lisaks mobiililahendust, mis võimaldab nende müüginimekirja mugavalt sirvida ka mobiiltelefoniga.

“Mascuse edu nurgakiviks on meie pühendumine kasutusmugavuse pidevale parandamisele ja uute internetiteenuste arendamisele,” ütles müügidirektor Rickard Petersson. “Otsime jätkuvalt uusi võimalusi, et teha elu lihtsamaks nii diilerite kui lõpptarbijate jaoks, et nad saaksid oma äri edendada nii kohalikel kui ka rahvusvahelistel turgudel.”

Kontaktid:
Fredrik Larsson, Managing Director, +358 50 314 2511,

Rickard Petersson, Sales Director, +46 70 660 2780,

Mascusest:

Mascus on kasutatud ehitus-, põllumajandus-, metsa- ja kommunaalhooldusmasinate ning transpordivahendite elektrooniline müügikeskkond. Müügiloleva rasketehnika hulgast võib leida kasutatud veokeid, laadureid, haagiseid, ekskavaatoreid, traktoreid ja muud rasketehnikat. Mascus muudab kasutatud masinate ja seadmete müügiprotseduuri kiiremaks ja efektiivsemaks, kogudes ühte kohta kokku informatsiooni nii pakkumiste kui nõudluse kohta. Kõik müüjad, tootjad ja lõpptarbijad on oodatud meie müügikeskkonna kaudu oma kasutatud masinate ja seadmete müügikuulutusi avaldama.

Mascus on Alma Media kontserni osa.

Märkused toimetajatele:
Pressimaterjalid ja pildid:

Inglise keeles www.mascus.com/press

Küsimused pressimaterjalide kohta:

01.02.2012

2015

2014

2013

2012

2011

2010

2008