09.11.2011

Mascus avas esinduse Venemaal

Mascus, üks maailma juhtivatest transpordivahendite, ehitusmasinate, põllumajandus- ja metsatehnika müügikeskkondadest internetis teatas uue esinduse avamisest maailma ühel mõjukaimal turul – Venemaal.

Mascus sõlmis järjekordse litsentsilepingu Moskvas baseeruva ettevõttega Pro-Machinery. Juba mõnda aega on Mascus tegutsenud Venemaa turul ning sõlminud sidemeid portaali www.mascus.ru kaudu, kuid uus partner Pro-Machinery kohaliku esinduse ja meeskonna näol annab tugeva tõuke brändi tutvustamisele ning kasutatud rasketehnika ostjate-müüjate abistamisele üle kogu Venemaa.

“Venemaa turg on meie jaoks väga tähtis. Lisaks sellele, et tegemist on väga ülejäänud Euroopa ja Aasia jaoks olulise ekspordituruga, pakub see meile ka vajalikke ühendusteid Jaapani ja Hiinaga,” selgitas Mascuse peadirektor Fredrik Larsson. “Luues Venemaal tugeva baasi koostöös partneriga Pro-Machinery, suudame haarata palju ulatuslikumat venekeelset kasutajaskonda. Meie portaal annab võimalused ostjatele suhelda otse kohalike müüjatega, diileritele aga pakkuda oma tehnikat klientidele üle kogu maailma. See on suur samm edasi nii Mascusele kui ka Venemaa turule,” lisas ta.

Riik tõusuteel

Venemaa majandus on peale globaalset majanduskriisi jõudsalt paranemas, riigis on olemas ulatuslik kohalik turg ja kiiresti arenev ekportiv tööstus. Mascus loodab ühendada need mõlemad valdkonnad ühte, lihtsalt kasutatavasse portaali, andes nii lõppkasutajatele kui diileritele võimaluse jõuda olulilselt laiema kasutajaskonnani. Kaubandussidemetest Venemaaga lõikavad kasu ka teised riigid, nagu näiteks Ukraina, ning Mascuse uus portaal Venemaal aitab neid sidemeid veelgi tugevdada.

Suhtlus emakeeles

Mascuse käivitamine on Venemaa kasutatud rasketehnika ja veokite turul tähendusrikas samm edasi, kuna ükski teine ettevõte ei paku täna diileritele sama kaliibriga müügivahendeid. “Mascus pakub diileritele täiesti uuel tasemel kauplemisvõimalusi, võimaldades suhelda ostjatega üle kogu riigi nende emakeeles,” ütles müügidirektor Rickard Petersson. “Samuti avab see rahvusvahelised turud tehinguteks ilma valuuta- või keelebarjäärideta.”

Sidemete loomine kontinentide vahel

Mascus on tänaseks esindatud 42s riigis viiel kontinendil, kuuludes seega maailma suurimate ja mõjukaimate internetiportaalide hulka. “Sõlmitud koostööleping Venemaaga aitab Mascusel pakkuda tipptasemel võimalusi rahvusvaheliseks kaubavahetuseks,” selgitas Mascuse peadirektor Fredrik Larsson. “Venemaa suur turg mitte ainult ei ava uksi kohalikele ostjatele ja müüjatele, vaid tugevdab oluliselt ka kaubandussidemeid erinevate riikide vahel üle kogu maailma, eriti Aasia ja Euroopa turgude vahel.”


Kontaktid:
Fredrik Larsson, Managing Director, +358 50 314 2511,

Rickard Petersson, Sales Director, + 46 70 660 2780,

Dimitry Pletniov, Regional Manager, +7 495 998-6333,


Mascusest:
Mascus (www.mascus.ee) - on kasutatud põllumajandus-, metsa- ja kommunaalhooldusmasinate ning transpordivahendite elektrooniline müügikeskkond. Müügiloleva rasketehnika hulgast leiab kasutatud traktorid, kasutatud haagised, kasutatud veoautod, kopad, laadurid, tõstukid, ekskavaatorid ja muu rasketehnika. Mascus muudab kasutatud masinate ja seadmete müügiprotseduuri kiiremaks ja efektiivsemaks, kogudes ühte kohta kokku informatsiooni nii pakkumiste kui nõudluse kohta. Kõik müüjad, tootjad ja lõpptarbijad on oodatud meie müügikeskkonna kaudu oma kasutatud masinate ja seadmete müügikuulutusi avaldama.

Märkused toimetajatele:
Pressimaterjalid ja pildid:

Inglise keeles www.mascus.ee/press

09.11.2011

2015

2014

2013

2012

2011

2010

2008