06.10.2011

Mascus allkirjastas litsentsilepingud Peruus ja Kolumbias Ladina-Ameerika juhtivate ehitus- ja kaevandusajakirjade väljaandjatega

Mascus www.mascus.com, üks maailma juhtivatest transpordivahendite, ehitusmasinate, põllumajandus-, kommunaalhooldus- ja metsatehnika müügikeskkondadest internetis, alustas koostööd Ladina-Ameerika juhtivate ehitus- ja kaevandusajakirjade väljaandjatega. Ligi 40-aastase kogemustepagasiga oma piirkonnas aitavad Construcción Pan-Americana (CPA) ja Minería Pan-Americana (MPA) oma teadmistega muuta Peruu ja Kolumbia edukaks turuks rasketehnika ostjate ja müüjate jaoks neis riikides.

Alates asutamisest 2000. aastal on Mascus kiiresti laienenud ning on tänaseks esindatud 41s riigis. Müügikeskkond ühendab sujuvalt diilerid, tootjad ja lõppkasutajad muutes end kasutatud rasketehnika müügitegevuse lahutamatuks osaks rahvusvahelisel turul.

“Ootame põnevusega koostööd Mascuse meeskonnaga ja nende jõulise müügiportaaliga, mis on kohandatud igat liiki rasketehnika ostjate, müüjate ja eksportijate jaoks kogu maailmast”, ütles CPA ja MPA müügi- ja arendusdirektor Adriana Elena Suao. “Meie eesmärk on pakkuda oma lugejatele kõige olulisemaid tööstusharu uudiseid ning nüüd, tänu koostööle Mascusega, avaneb meil võimalus pakkuda oma kohalikule publikule ka kõrgetasemelist, kuid siiski kasutajasõbralikku abivahendit rasketehnika ostmiseks ja müümiseks mitte ainult kohalikul tasandil, vaid ka rahvusvaheliselt www.mascus.com.co kaudu Kolumbias ning www.mascus.com.pe kaudu Peruus.”

Association of Equipment Manufacturers (AEM) andmetel suurenes USAs toodetud ehitusmasinate eksport 2010. aastal võrreldes 2009. aastaga 28%. Kolumbia ja Peruu lõpetasid 2010. aasta top 10 hulgas vastavalt 588 miljoni (kasv 50%) 437 miljoni (kasv 37%) dollariga. Need numbrid demonstreerivad hästi nende Ladina-Ameerika riikide tähtsust antud tööstusharu võtmerollis.

Ameerika jaoks ideaalne turg

Hoogsalt arenev ehitustegevus Ladina-Ameerikas on tingitud pidevast vajadusest parandada regiooni infrastruktuuri. Kuigi piirkond on tihti ebastabiilne, on see siiski näidanud kiiret kasvu ja arengut isegi hiljutise majandussurutise tingimustes. Uued avanevad turud on osutunud enamustele rahvusvahelistele ettevõtetele ergutavaks ja nii Kolumbia kui Peruu on sellest heaks näiteks.

Uute esinduste avamine Ladina-Ameerikas peegeldab hästi meie strateegiat, milleks on esimese üle-Ameerikalise rasketehnika ja transpordimasinate müügikeskkonna loomine. Meie multilokaalse esindatuse meetod tähendab seda, et igas 41s riigis, kus Mascus on esindatud, on olemas inimesed, kes tegelevad kohalike ostjate-müüjate vajadustega ning teostavad kohapealset turundustegevust reklaamimaks meie klientide kuulutusi mitte ainult internetis, vaid ka muul moel. “Keegi teine ei suuda seda pakkuda,” ütles Mascuse tegevdirektor Fredrik Larsson. “Oleme alles poolel teel regiooni esindustega katmise protsessis; järge ootavad uute esinduste avamised Mehhikos, Brasiilias, Argentiinas ja Tšiilis,“ lisas Mascuse rahvusvahelistumise direktor Tomasz Odrobinski.

Kontaktid:

Fredrik Larsson, Managing Director, +358 50 314 2511,

Rickard Petersson, Sales Director, + 46 70 660 2780,

Tomasz Odrobinski, Internationalization Director, +358 40 750 4922,

Adriana Elena Suao, Country Manager Mascus Peru, +1 305.668.4999,

Gloria Beltran, Country Manager Mascus Colombia, +57 1 681 2076,


Mascusest:
Mascus - on kasutatud põllumajandus-, metsa- ja kommunaalhooldusmasinate ning transpordivahendite elektrooniline müügikeskkond. Müügiloleva rasketehnika hulgast võib leida kasutatud veokeid, laadureid, haagiseid, ekskavaatoreid, traktoreid ja muud rasketehnikat. Mascus muudab kasutatud masinate ja seadmete müügiprotseduuri kiiremaks ja efektiivsemaks, kogudes ühte kohta kokku informatsiooni nii pakkumiste kui nõudluse kohta. Kõik müüjad, tootjad ja lõpptarbijad on oodatud meie müügikeskkonna kaudu oma kasutatud masinate ja seadmete müügikuulutusi avaldama.

Mascus on Alma Media kontserni tütarettevõte.

Märkused toimetajatele:
Pressimaterjalid ja pildid:
Inglise keeles www.mascus.com/press

Küsimused pressimaterjalide kohta:

06.10.2011

2015

2014

2013

2012

2011

2010

2008