21.04.2011

Mascus ületas 160,000 kuulutuse piiri

Mascus, maailma juhtiv elektrooniline müügikeskkond ehitusmasinate, põllumajandus- ja metsatehnika valdkondades, jõudis oma arenguteel järjekordse märkimisväärse verstapostini – 160,000 müügikuulutust.

Viimase kuue kuu jooksul on Mascus tähistanud mitmeid olulisi saavutusi:

  • 160,000 müügikuulutust
  • 3500 reklaamivat ettevõtet üle maailma
  • Üle 2 miljoni unikaalse külastaja iga kuu
  • Esindatus 42-s riigis üle maailma
  • Iga kuu liitub enam kui 100 uut diilerit
  • Üle 70 Mascuse müügiesindaja, kes suhtlevad klientidega üle kogu maailma

“Tähistasime hiljuti oma 10. aastapäeva mitmete märkimisväärsete tulemustega,” ütles tegevdirektor Fredrik Larsson. “Meie kombinatsioon globaalsest laienemisest ja pidevast tehnoloogilisest arengust on ilmselgelt toimiv ning me näeme käesoleval aastal ja ka tulevikus jätkuvat edu.”

Usaldusväärne bränd

Ülalmainitud numbrid näitavad, et Mascusest on saanud mitte ainult tõeliselt rahvusvaheline bränd, vaid ka nimi, mida usaldavad firmad erinevates valdkondades, eriti ehituse, põllumajanduse ja metsanduse sektorites.

“Numbrid räägivad enda eest. Mascust usaldavad erineva suurusega firmad alates suurtootjatest ja nende esindustest kuni väiksemate kaupmeeste ja teenusepakkujateni välja,” rääkis müügidirektor Rickard Petersson. “Möödunud aastal käivitatud uus platvorm on meie klientide poolt väga hästi vastu võetud ning nad avaldavad üha rohkem kuulutusi.”

Mascus on näidanud oma pühendumust kasutajamugavuse arendamisel parandades jätkuvalt tehnoloogiat ning lisades uusi online teenuseid, nagu näiteks Mascus Locator - rasketehnika kataloog kasutatud ja uue tehnika müüjatele, varuosade, lisaseadmete, rendi-, remondi- ja transporditeenuste pakkujatele ning finantsettevõtetele – mis sisaldab praeguseks juba üle 25,000 ettevõtte kontakte.

Tihedam koostöö klientidega

Mascus pakub klientidele ka veebiteenuseid, mille hulka kuuluvad näiteks integratsioon kliendi kodulehega, tehniline tugi, veebilehed ning tööriistad laoseisu veebipõhiseks haldamiseks.

“Paljud meie kliendid kasutavad Mascust juba praegu oma peamise kasutatud tehnika haldussüsteemina,” jätkas Rickard Petersson. “See näitab reaalselt Mascuse kontseptsiooni jõulisust ning et me pakume oma klientidele tõepoolest vajalikku teenust. Töötame selle kogemuse edasiarendamise suunas ja oleme testimas uusi mobiilteenuseid.”

Kontaktid:
Fredrik Larsson, Managing Director, +358 50 314 2511,

Rickard Petersson, Sales Director, + 46 70 660 2780,

Tomasz Odrobinski, Internationalization Director, + 358 40 750 4922,

About Mascus:

Mascus - on kasutatud põllumajandus-, metsa- ja maaparandusmasinate ning transpordivahendite elektrooniline müügikeskkond. Müügiloleva rasketehnika hulgast võib leida kasutatud veokeid, laadureid, haagiseid, ekskavaatoreid, traktoreid ja muud rasketehnikat. Mascus muudab kasutatud masinate ja seadmete müügiprotseduuri kiiremaks ja efektiivsemaks, kogudes ühte kohta kokku informatsiooni nii pakkumiste kui nõudluse kohta. Kõik müüjad, tootjad ja lõpptarbijad on oodatud meie müügikeskkonna kaudu oma kasutatud masinate ja seadmete müügikuulutusi avaldama.
Mascus on Alma Media kontserni tütarettevõte.


Märkused toimetajale:
Pressimaterjalid ja pildid:

Inglise keeles www.mascus.com/press

Üldine pressiinfo:

21.04.2011

2015

2014

2013

2012

2011

2010

2008