15.04.2011

Mascus sõlmis koostöölepingu Türgiga

Mascus, üks maailma juhtivatest müügikeskkondadest internetis ehituse, põllumajanduse ja metsanduse valdkondades, teatas uue litsentsilepingu sõlmimisest Türgi esindusega. Mascus Türgi on Mascuse 37s piirkond ning leping oma ala veterani Kemal Ünalani uue firmaga Makport peegeldab tõeliselt globaalset keskkonda, mis on nüüd kättesaadav Mascuse kasutajatele.

“2010 oli Mascuse jaoks edukas aasta. Oleme esindatud nüüd juba 37s riigis 150 tuhande kuulutusega ja enam kui 2 miljoni unikaalse külastajaga iga kuu,” ütles Mascuse peadirektor Fredrik Larsson. “Vaatamata globaalsetele majandusprobleemidele oleme jätkanud laienemist ning koostööleping Türgiga märgib järjekordset olulist verstaposti meie arenguteel.”

Mascus Türgi: oluline uus keskus

“Türgi asukoht Euroopa, Kesk-Aasia ja Lähis-Ida keskmes tähendab seda, et ta on alati olnud globaalse kaubanduse võtmepiirkonnaks,” räägib rahvusvahelistumise direktor Tomasz Odrobinski. “Meil on hea meel teha koostööd Kemal Ünalani ja Makportiga, kuna tegemist on suurepärase strateegilise partneriga internetimüügi ja –turunduse alal. Meie omalt poolt pakume Türgi diileritele arvestatavat lisaväärtust aidates neil laiendada rahvusvahelist müügitegevust ning leida kontakti kohalike ostjatega.”

“Usun, et Mascuse sisu, läbipaistvus ja kasutajasõbralikkus teeb sellest väga kasuliku abivahendi nii ostjate kui müüjate jaoks,” ütles Kemal Ünalan. “Igaühel, kes ei oska teisi keeli peale oma emakeele, on siiski võimalus kaubelda ükskõik millises maailma paigas, võrrelda tuhandeid erinevaid masinaid ning teha paremaid ostuotsuseid.”

Mascus Türgi juht Kemal Ünalan lisas: “Mascus ei too Türgisse mitte ainult rasketehnika müügikeskkonna, vaid pakub lisaks ka mitmeid lisaväärtusega teenuseid nagu näiteks:

  • Mascus Locator – kataloog rasketehnikaga kauplevatest ettevõtetest, kes lisaks pakuvad varuosi, rendi-, transpordi-, remondi- ja finantsteenuseid
  • Trükiajakiri – rahvusvahelise levikuga 70,000 eksemplari kaks korda aastas
  • Veebiteenused – muuhulgas integratsioon müüjate kodulehtedega, tehniline tugi, veebilehed ja tööriistad laoarvestuseks jms.

Globalne turg, kohalikud teadmised

Lisaks Brasiiliale ja Venamaale oli Türgi üheks ainult kolmest riigist, kes suutsid finantskriisist väljuda endisest parema reitinguga. Seega esindab Türgi suurt ja elujõulist turgu, mille Mascus avab oma klientidele, eriti Lääne-Euroopa ja Lähis-Ida piirkondade klientidele.

“Esimesena väljaspool Euroopat asuvatest BRICET riikidest, kellega meil on sõlmitud litsentsilepingud, märgib Türgi olulist rolli meie arengus avades ühtlasi meie klientide jaoks hulgaliselt uusi võimalusi nii kohalikul, regionaalsel kui rahvusvahelisel tasandil,” jätkas Tomasz. “2011. aastal jätkame koostöö arendamist teistes võtmepiirkondades - Brasiilias, Venemaal, Indias ja Hiinas, samuti ka Mehhikos ja Lõuna-Koreas.”


Kontaktid:
Fredrik Larsson, Managing Director, +358 50 314 2511,

Rickard Petersson, Sales Director, + 46 70 660 2780,

Tomasz Odrobinski, Internationalization Director, + 358 40 750 4922,

Kemal Ünalan, Mascus Turkey Country Manager, +90 (555) 347 7333


Mascusest:

Mascus - on kasutatud põllumajandus-, metsa- ja kommunaalhooldusmasinate ning transpordivahendite elektrooniline müügikeskkond. Müügiloleva rasketehnika hulgast võib leida kasutatud veokeid, laadureid, haagiseid, ekskavaatoreid, traktoreid ja muud rasketehnikat. Mascus muudab kasutatud masinate ja seadmete müügiprotseduuri kiiremaks ja efektiivsemaks, kogudes ühte kohta kokku informatsiooni nii pakkumiste kui nõudluse kohta. Kõik müüjad, tootjad ja lõpptarbijad on oodatud meie müügikeskkonna kaudu oma kasutatud masinate ja seadmete müügikuulutusi avaldama.
Mascus on Alma Media kontserni tütarettevõte.

Märkused toimetajatele:
Pressimaterjalid ja pildid:

Inglise keele www.mascus.com/press
Küsimused pressimaterjalide kohta:

15.04.2011

2015

2014

2013

2012

2011

2010

2008