17.02.2011

Mascus teatas uue turu avanemisest Tais


2010. aasta lõpus teatas Mascus, üks maailma juhtivatest müügikeskkondadest internetis ehituse, põllumajanduse, metsanduse, kommunaalhoolduse, materjalikäitluse ja transpordimasinate valdkonnas, litsentsilepingu sõlmimisest ja uue esinduse avamisest Tais (www.mascus.co.th). Uus leping koostööpartneriga Arimpex BV (kellega on eelnevalt sõlmitud litsentsilepingud Mascuse esindamiseks Beneluksi maades ja Kanadas) tähendab seda, et Mascusel on kohalikud esindused nüüd juba 37 riigis viies erinevas maailmajaos.

“Fakt, et me oleme suutnud jätkata laienemist vaatamata globaalsetele majandusraskustele, kinnitab Mascuse kontseptsiooni jõulisust ning selle efektiivsust müügitegevuse abivahendina meie klientidele,” ütles tegevdirektor Fredrik Larsson.

Rahvusvaheliste kaubateede avamine läbi Aasia

Mascus on pühendunud äritegevusele Aasias ja Okeaanias pikemas perspektiivis ning on viimastel aastatel laienenud kahes suunas - Austraalia ja Hiina.

“Oleme avanud esindused Austraalias ja Uus-Meremaal, kus oleme loomas oma mainet kohalike diilerite seas,” rääkis rahvusvahelistumise direktor Tomasz Odrobinski. “Meie esindaja Gavin Burnett on sõlmimas partnerlussuhteid Malaisias, Indoneesias ja Singapuris, samal ajal kui meie Aasia mänedžer Anders Nilsson keskendub peamiselt portaali laienemisele Hiinas, Lõuna-Koreas, Jaapanis ja Taivanil.”

Globaalne turg, kohalikud teadmised

Lisaks juba käivitatud portaalidele Lõuna-Koreas (www.mascus.co.kr), Hiinas (www.mascus.com.cn), Jaapanis (www.mascus.jp) ja Taivanil (www.mascus.com.tw) jätkab Mascus koostöö tihendamist kohalike ettevõtetega Tais ning plaanib tulevikus laienemist ka Vietnamisse ja Filipiinidele.

Alates Tais tegevuse alustamisest on Mascus saavutanud positiivse tuntuse ja külastajate arvu suurenemise. Portaali uue kujundusega loodetakse kasvatada külastatavust ning pakkuda Tai klientidele rahvusvahelisi kauplemisvõimalusi partnerilt, kes tunneb nende kohalikku turgu.

Mascuse kontseptsiooni tugevdamine Aasias ja Okeaanias

“Mascus on esimene omalaadne müügikeskkond Tais,” ütles Mascuse Tai esindaja Jetiya Doungtod. “See on võimas müügivahend diileritele, kes kauplevad kohalikul turul, samuti ka hea võimalus ulatuda nii meie naaberriikide kui ka rahvusvahelistele turgudele. Näeme Mascuse arengul Tais suurt potentsiaali.”

“Aasia turgudel on meie valdkonnas tohutu tähtsus nii impordi kui ekspordi osas ning meie ülesanne on aidata diileritel üle kogu Aasia kasutada ära kõiki eeliseid, mida rahvusvaheline müügikeskkond Mascus pakub,” selgitas Mascus Austraalia tegevdirektor Gavin Burnett. “Samuti on Aasia turgude avanemine oluline samm Austraalia ja Uus-Meremaa diilerite jaoks.”

Fredrik Larsson, Mascus Managing Director, +358 50 314 2511,

Rickard Petersson, Sales Director, + 46 70 660 2780,

Tomasz Odrobinski, Internationalization Director, + 358 40 750 4922,

Gavin Burnett, Mascus Australia and New Zealand Managing Director , +61409999339,

Mark Edwy-Smith, National Sales Manager, Mascus Australia and New Zealand +610488238070,

Jetiya Doungtod, Country Manager Mascus Thailand +66(0)82-4938526,


Mascusest:

Mascus (www.mascus.ee) on kasutatud rasketehnika, metsa- ja põllumasinate ning transpordivahendite elektrooniline müügikeskkond. Müügiloleva rasketehnika hulgast võib leida kasutatud veokeid, laadureid, haagiseid, ekskavaatoreid, traktoreid ja muud rasketehnikat. Mascus muudab kasutatud masinate ja seadmete müügiprotseduuri kiiremaks ja efektiivsemaks, kogudes ühte kohta kokku informatsiooni nii pakkumiste kui nõudluse kohta. Kõik müüjad, tootjad ja lõpptarbijad on oodatud meie müügikeskkonna kaudu oma kasutatud masinate ja seadmete müügikuulutusi avaldama.
Mascus on Alma Media kontserni tütarettevõte.

Märkused toimetajale:

Pressimaterjalid ja pildid:
Inglise keeles: www.mascus.com/press

Küsimused pressimaterjalide kohta:

Lisainformatsioon:

Polina Brachkov, Mascus Communication Manager,+ 358 50 381 4945,

17.02.2011

2015

2014

2013

2012

2011

2010

2008