20.10.2010

Caterpillar hakkab kasutatud tehnikat müüma Mascuses

Caterpillar sõlmis koostöölepingu juhtiva kasutatud seadmete müügikeskkonnaga Mascus (www.mascus.ee).

Caterpillar on kasutanud internetti olulise sidekanalina juba palju aastaid ja mõistab sellise meediakanali tähtsust tulevikus. Cat oli ka üks esimesi tootjaid maailmas, kes lisaks oma peamisele portaalile www.cat.com ehitas eraldi kasutatud seadmete keskkonna (www.catused.com) abistamaks kliente kvaliteetsete müügilolevate kasutatud masinate leidmisel, mida pakuvad Cat diilerid üle kogu maailma.

Cat’i kasutatud seadmete müügitegevuse laiendamiseks alustati koostööd juhtiva kasutatud seadmete müügikeskkonnaga Mascus www.mascus.ee. Cat diilerite kasutatud seadmete müüginimekirjad avaldatakse nüüdsest ka Mascuses, mis suurendab oluliselt nende nähtavust internetis.

Michael D Young, Product Manager - CatUsed, Build&Quote Customer Support Services, Caterpillar. Rickard Petersson, Sales Director Mascus. Kaj Forsström, IT Manager Mascus. Marc Mandt, Country manager USA, Mascus Robert Gregus, eBusiness Marketing & Communication Customer Services Support Division, Caterpillar Diane Ghiglietti, Vice president of Sales USA, Masus.

“Koostöö Mascusega on kooskõlas Caterpillar’i kasutatud seadmete müügistrateegiaga. Müüdav tehnika saab olema internetis märgatavalt laiema levialaga, mis tähendab paremat nähtavust klientide hulgas, kes otsivad internetist kasutatud tehnikat…” rääkis turundus- ja müügijuht Robert Gregus.

Kokku kavatseb Caterpillar Inc. avaldada ning uuendada Mascuses enam kui 40 000 kasutatud seadme kuulutuse 160lt Caterpillari esinduselt. Automatiseeritud andmevahetus portaalide CatUsed ja Mascus vahel kindlustab diileritele andmete õigsuse ning välistab topeltkuulutused. Mascus teeb müüginimekirjad nähtavaks 35 keeles üle kogu maailma.

“Koos Mascuse suure nähtavusega internetis ja rahvusvahelise kohaloluga aitab Caterpillar Inc. oma diilerite võrgustikul ulatuda iga kuu suure hulga Mascuse keskkonna külastajateni ning suurendada nende kasutatud tehnika müüki,” ütles Mascuse müügidirektor Rickard Petersson.


Mascusest: Mascuse müügikeskkonda (www.mascus.ee) külastab iga kuu üle 2.000.000 inimese. Mascuses avaldatakse laias valikus kasutatud rasketehnikat, mille hulka kuuluvad traktorid, haagised, tõstukid, ekskavaatorid, veokid ja palju muud. Ettevõte on lühikese ajaga laindanud oma tegevust Euroopas, Põhja-Ameerikas, Okeaanias ja Lõuna-Aafrikas ning omab kohalikke müügiesindusi kokku 32 riigis üle maailma.

Caterpillarist: Enam kui 85 aasta jooksul on Caterpillar Inc. teinud võimalikuks progressi ning ajendanud positiivsetele ja jätkusuutlikele muudatustele igal kontinendil. Oma $32.396 miljardi dollarilise müügitulemusega 2009. aastal on Caterpillar maailma juhtivaim tootja ehitus- ja kaevandusseadmete, diisel- ja gaasimootorite ning tööstuslike gaasiturbiinide alal. Samuti on ettevõte juhtiv teenusepakkuja oma Caterpillar Financial Services, Caterpillar Remanufacturing Services, Caterpillar Logistics Services and Progress Rail Services kaudu. Lisainfo on saadaval lehel: www.cat.com


Kontaktid:

Caterpillar kontakt:
Robert Gregus
Marketing & Sales Operations EAME

+41 228494484

Mascus kontakt:
Rickard Petersson
Sales director

+46 70 660 2780

Mascus EE kontakt:
Heli Kaasik
Eesti esindaja

+372 682 6100

Pressiesindajatele:
Pressimaterjalid ja fotod:
Inglise keeles: www.mascus.com/press
Pressialane info:
Lisainformatsioon:
Polina Brachkov, Mascus Communication Manager,+ 358 50 381 49 45,

20.10.2010

2015

2014

2013

2012

2011

2010

2008