12.10.2010

MASCUS LAIENDAB OMA INTERNETIÄRI ITAALIAS JA HISPAANIAS

Mascus, rasketehnika, kasutatud veokite ja muude transpordivahendite elektrooniline müügikeskkond, sõlmis koostöölepingud partneritega Itaalias ja Hispaanias.

Itaalias kirjutas Mascus alla lepingule rahvusvahelise multimeedia kontserniga RCS MediaGroup. RCS Media Group on tegev ajalehtede, ajakirjade ja raamatute, raadiosaadete, uue meedia ning digi- ja satelliit-TV valdkondades. Ettevõte on ajalehtede osas turuliider üllitades selliseid päevalehti nagu Corriere della Sera ja La Gazzetta dello Sport. Online kuulutuste sektoris on RCS Digital esindatud menukate portaalidega TrovoLavoro.it (töökuulutused), TrovoCasa.it (kinnisvara) and Automobili.com (autod).

Mascuse partner Hispaanias on Vocento, samuti juhtiv multimeedia kontsern. Vocento on tegev kõikides informatsiooni ja meelelahutusega seotud valdkondades nagu ajalehed, toidulisandid, ajakirjad, televisioon, raadio, audiovisuaalne produktsioon, filmilevi ja internet. Mascus Hispaania Hakkab tööle koostöös Vocento autoportaaliga Autocasion.

- Itaalia ja Hispaania kuuluvad top viie riigi hulka Euroopas arvestades turgude suurust ehituse, põllumajaduse, kommunaalhoolduse, transpordi ja materjalikäitluse valdkondades. Seetõttu on selline koostöö väga oluline Mascuse jaoks terves Euroopas, eriti selle lõunaosas, ütles Mascuse tegevjuht Fredrik Larsson.

Tänaseks on Mascusel kliente 42 riigis ja üle 1,200,000 unikaalse külastaja kuus. Mascuses avaldatud kuulutuste valik on väga laiaulatuslik hõlmates traktoreid, haagiseid, harklaadureid, ekskavaatoreid, kasutatud veokeid ja palju muud. Ettevõte on lühikese ajaga laiendanud oma tegevust Euroopas, suundunud Põhja-Ameerikasse, Okeaaniasse ja Lõuna-Aafrikasse ning teeb koostööd partneritega 32 riigist üle maailma.

- Mascuse kontseptsioon on tõestanud, et see on kohaldatav igas maailma riigis, ning meil on heameel võimaluse üle laiendada oma rahvusvahelist kohalolekut koostööprojektide näol niivõrd lugupeetud nimedega meediamaailmas. Tänu koostööle selliste mõjukate meediakontsernidega nagu RCS Itaalias ja Vocento Hispaanias, ulatub Mascus nüüd üle terve Euroopa ning maailma kõikides levinumates keeltes, lisab Fredrik Larsson.


Lisainformatsioon:
Heli Kaasik, Mascus Eesti juhataja, +372 682 6100,
Fredrik Larsson, Managing Director, Mascus, tel. +358 50 314 2511,

Mascus on juhtiv kasutatud rasketehnika ja transpordivahendite müügikeskkond. Ettevõte arendab ja toodab internetiteenuseid ja töövahendeid muutmaks kasutatud tehnika turgu veelgi efektiivsemaks. Mascuse klientideks on üle 500 rasketehnika tootja ja vahendaja ning portaalis on avaldatud üle 100,000 kasutatud masina müügikuulutuse. Müügiloleva rasketehnika hulgast võib leida kasutatud veokeid, harklaadureid, haagiseid, ekskavaatoreid, traktoreid ja muud rasketehnikat. Elektrooniline müügikeskkond on saadaval 35 keeles.

Mascus on Alma Media kontserni tütarettevõte.

Lühidalt Alma Mediast
Alma Media on kasumlik ja rahvusvaheliselt laienev ettevõte, mille põhisuundadeks on ajalehed ning internetiteenuste arendamine.

Märkused toimetajale:
Pressimaterjalid ja pildid:
Inglise keeles: www.mascus.com/press

Küsimused pressimaterjalide kohta:

Lisainformatsioon:
Polina Brachkov, Mascus Communication Manager, + 358 50 381 4945,

12.10.2010

2015

2014

2013

2012

2011

2010

2008