12.10.2010

Mascus ületas 100,000 kuulutuse piiri

Mascus, üks suurimaid nimesid maailmas kasutatud ehitus-, põllumajandus-, materjalikäitlus-, metsandus- ja transporditehnika müügi alal, on just ületanud oma müügitegevuses olulise verstaposti – 100,000 kasutatud masina kuulutust.

Mainitud saavutus järgnes hiljutisele uudisele, et Mascust külastab iga kuu üle 1,2 miljoni erineva külastaja, ning näitab seda, et üha enam on põhjust ostjatel Euroopast, USA-st, Kanadast, Lõuna-Aafrikast, Austraaliast, Kaug-Idast ja Venemaalt otsida ja võrrelda rasketehnika müügikuulutusi justnimelt Mascuses.

“100,000 kuulutuse piiri ületamine on Mascuse jaoks eriliselt tähtis,” kommenteerib müügidirektor Rickard Petersson. “Loomulikult oleme saavutatuga rahul, kuid sugugi mitte üllatunud. Oleme teinud kõvasti tööd, et tugevdada oma mainet rahvusvahelise ettevõttena, arendades uusi teenuseid, mis aitavad meie klientidel kiiremini ja mugavamalt oma masinaid müüa ning külastajatel leida ja osta just selliseid masinaid ja seadmeid, mida nad vajavad.”

Taolised innovatiivsed uued teenused on näiteks Minu Mascus, mis võimaldab Mascusega liitunud erakasutajatel lisada kuulutusi lemmikute hulka, avaldada ostusoove või tellida teavitusi e-mailile, kui soovitud masinad saadavale tulevad; kuulutuste indekseerimine, mis aitab optimeerimisel otsingumootorite jaoks; võrdlustööriist, milel abil saab kuulutusi võrrelda erinevate näitajate alusel; margilehed, mis aitavad ostjail kasutatud seadmeid või masinaid otsida margi järgi, ja palju muud..

Täna on Mascus esindatud 32 riigis viies maailmajaos 42 domeeniga ja 35 keeles, mis teeb Mascuse üheks suurimaks ja mõjukaimaks rahvusvaheliseks portaaliks rasketehnikaga kauplemisel üle kogu maailma. Esindatud tooterühmade hulgas on traktorid, haagised, laadurid, ekskavaatorid, transpordimasinad ja muu rasketehnika.

“Tõsiasi, et kliendid kogu maailmas saavad teostada otsinguid ja vastata kuulutustele oma emakeeles, on olnud oluliseks teguriks meie kasvule rahvusvahelistes mastaapides,” ütleb Tomasz Odrobinski, Mascuse rahvusvahelistumise direktor. “Diilerid on olnud varmad kasutama võimalusi, et laiendada oma haaret uutele rahvusvahelistele turgudele, ja seda oma emakeeles.”

“Vaatamata majanduslangusele on meil õnnestunud säilitada ühtlane tõus kõikides meie tegevuspiirkondades,” lisab Mascuse tegevdirektor Fredrik Larsson. “Usume, et suunates põhirõhu meie kasutajate ja klientide soovide täitmisele, suudame jätkata tõusvas suunas ja pakkuda väärtuslikku teenust nii reklaamijatele kui ostjatele kogu maailmast, kes otsivad kasutatud rasketehnikat.”

Kontaktid:
Fredrik Larsson, Mascus Managing Director, +358 50 314 2511,
Rickard Petersson, Sales Director, + 46 70 660 2780,
Tomasz Odrobinski, Internationalization Director, + 358 40 750 4922,

Mascusest:
Mascus on kasutatud rasketehnika, metsa- ja põllumasinate ning transpordivahendite elektrooniline müügikeskkond. Müügiloleva rasketehnika hulgast võib leida kasutatud veokeid, laadureid, haagiseid, ekskavaatoreid, traktoreid ja muud rasketehnikat. Mascus muudab kasutatud masinate ja seadmete müügiprotseduuri kiiremaks ja efektiivsemaks, kogudes ühte kohta kokku informatsiooni nii pakkumiste kui nõudluse kohta. Kõik müüjad, tootjad ja lõpptarbijad on oodatud meie müügikeskkonna kaudu oma kasutatud masinate ja seadmete müügikuulutusi avaldama.

Mascus on Alma Media kontserni tütarettevõte.

Märkused toimetajale:
Pressimaterjalid ja pildid:

Inglise keeles: www.mascus.com/press

Küsimused pressimaterjalide kohta:

Lisainformatsioon:
Polina Brachkov, Mascus Communication Manager,+ 358 50 381 4945,

12.10.2010

2015

2014

2013

2012

2011

2010

2008