18.03.2015

Mascuse uus kohanduv veebileht loob paremaid võimalusi äriks

Mascus, kiirelt kasvav online müügikeskkond tranpordivahenditele, ehitustehnikale, põllumajandus- ja materjalikäitlusmasinatele ning metsa- ja kommunaalhooldustehnikale, teeb nüüd kõigile kasutajatele läbi uuenenud Mascuse veebilehe müümise ja ostmise veelgi lihtsamini kasutatavamaks. and forestry, is now making it even easier for all its users to access the website, with the launch of the new fully responsive version of the marketplace.

Uus kõikide seadmetega kohanduv Mascuse veebileht võimaldab müügikuulutusi otsida ja vaadata lihtsalt ja mugavalt erinevatest seadmetest – traditsioonilistest lauarvutitest, nutitelefonidest või erinevatest tahvelarvutitest. Samuti saavad müüjad hallata oma müügikuulutusi palju mugavamalt kui varem ning ka seda kõikidest võimalikest seadmetest. Uus Mascuse veebilehe disain on loodud nii, et seda oleks mugav kasutada erinevate suurusega ekraanidelt.

“Me teame, et aina enam interneti kasutajaid on mobiilsetes seadmetes ning rasketehnika valdkond ei ole mingi erand.” selgitab Mascuse COO Rickard Krøtø. “Meie kasutajad ja kliendid on tihtipeale töölauast ja arvutist eemal, aga nad on alati ühenduses nutitelefonide või tahvelarvutitega. Uus kohanduv veebisait pakub neile võimalust kasutada Mascust igat tüüpi seadmega sama hästi nagu laua- või sülearvutis. Lisaks väga palju paranenud kasutajamugavusele, saavad ostjad nüüd mugavalt kontakteeruda müüjatega ka n-ö teel olles ning müüjad saavad paremini manageerida oma kuulutusi ja suhelda ostjatega ka mobiilist või tahvelarvutist.” lisab Mascuse turundusjuht Gauthier Dominicy.

Kasutajad saavad kuvada täielikult kohanduval veebilehel huvi pakkuvaid kategooriaid ja otsingutulemusi. Users can access the full responsive website to browse listings that are organized into “easy to navigate” categories. Kui kasutajad klikivad otsingutulemustes valitud kuulutusel, siis näevad nad müüja toote fotosid, detailset tooteinfot, hinda ning asukohta. Mobiililt kasutajad saavad mugavalt otse helistada müüjale.

Oleme pühendunud kliendile suunatud parendustele

Uus veebileht on osa Mascuse plaanist pidevalt arendada oma teenuseid ja nende kvaliteeti ning muuta veebiplatvormi kasutamine kõigile võimalikult lihtsaks ja efektiivseks. “Uus kohanduv veebileht tõstab Mascuse uuele tasemele tehes platvormi kasutamise maksimaalselt mugavaks kõikidel seadmetel,” selgitab Mascuse CEO, Tim Scholte. “Me teame kui tähtis on süsteem, mis on kasutajasõbralik kõikidel seadmetel. Mobiilsetest seadmetest internet kasutamine on juba möödumas traditsioonilistest laua- ja sülearvutitest, nii et uue kohanduva veebisaidi tegemine oli meie jaoks väga vajalik samm. Samuti tugevdab see meie pühendumust kliendile suunatud arendustest,” lisab ta.

“Me oleme juba 2 aastat ehitanud oma klientidele mobiilseid veebilehti, mis on osutunud igati edukaks. Seega, oli loogiline samm, et ehitame ka avaliku Mascuse lehe mobiilile sobivaks. Kuna nutitelefonid ja tahvelarvutid on muutunud nii laialt kasutatavaks, siis usume, et uus kohanduv Mascuse veebileht, mis on väga hea kasutajamugavusega ja kvaltiteediga, saab omale veelgi rohkem kasutajaid” võtab Tim Scholte asja kokku.

Kontaktid:
Tim Scholte, CEO, +31 65 182 3389,
Rickard Krøtø, COO, +46 70 660 2780,

Mascusest:
Mascus on veebipõhine müügikeskkond, kus kaubeldakse põllumajandus-, metsandus-, materjalikäitluse ja kommunaaltehnikaga ning ehitus- ja transpordimasinatega. Tootevalikus on traktorid, haagised, kasutatud veokid, ekskavaatorid ja miniekskavaatorid. Mascus teeb kasutatud masinate ja seadmete ostmise-müümise kiiremaks ja efektiivsemaks, kogudes kogu pakkumise ja nõudluse info ühte kohta. Kõik edasimüüjad, tootjad ja lõppkasutajad on teretulnud pakkuma oma kasutatud masinaid ja seadmeid meie müügikeskkonnas.

Toimetajatele:
Pressimaterjalid ja pildid:

Inglise keeles www.mascus.com/press

18.03.2015

2015

2014

2013

2012

2011

2010

2008