16.09.2014

Mascus tõusis uuele tasemele - 300 000 kuulutust!

Mascus, maailma suurim rasketehnika portaal, kus leidub nii transpordimasinaid, ehitustehnikat, põllumajandus- ja materjalikäitlusmasinaid ning metsa- ja kommunaaltehnikat, on jõudnud järgmise suure tasemini – 300 000 müügikuulutust.

“Mascus tähistab oma saavutatud tulemust,” ütleb Tim Scholte, Mascus´e CEO. “Viimase nelja aastaga on Mascus kolmekordistanud kuulutuste arvu. Kõige kiiremini on kasvanud ehituse-, transpordi- ja põllumajandussektori kuulutused.”

Mascus numbrites:

  • Üle 6 900 ettevõtte üle maailma müüvad oma masinaid Mascuses
  • Üle 300 000 müügikuulutuse
  • Üle 2.8 miljoni unikaalse külastaja kuus
  • Esindatud 58 riigis üle maailma
  • Mascuse portaal on loetav 42 keeles
  • Mascusega liitub iga kuu üle 140 uue ettevõtte
  • Üle 85 Mascuse müügiesindaja üle maailma

Globaalne bränd tugevatel alustel

Mascuse näol on tegemist globaalse brändiga, mis võimaldab tekitada uusi turge ostjatele ja müüjatel üle kogu maailma. Mascus omab tugevat positsiooni olulistel võtmeturgudel nagu Saksamaa, Suurbritannia, Prantsusmaa, Põhja-Euroopa ja USA.

“Kui me alustasime Mascusega 2001. aastal Põhja Euroopas, siis ei suutnud me kindlasti ennustada sellist edu 13 aasta pärast. See on nõudnud palju aega ja ressursse, et üles ehitada selline rahvusvaheline ärivõrgustik nagu meil täna on. Ilusast veebilehest ainuüksi ei piisa. Me oleme aru saanud, et peame olema kohal lokaalsetel turgudel ning võimalikult lähedal oma klientidele üle kogu maailma” ütleb Rickard Krøtø, Mascuse COO.

“Me suurendame iga päev oma haaret. Põhjus, miks me meelitame ligi uusi kasutatud rasketehnika ostjaid Lõuna-Aafrikast, Venemaalt, Hiinast, Jaapanist, USA´st, Rootsist, Saksamaalt ja paljudest teistest kohtadest, on see, et Mascusel on kontorid kõigis nendes riikides ja lisaks veel 30-s riigis. Me oleme väga uhked oma tõeliselt rahvusvahelise meeskonna üle, kes viivad kasutatud rasketehnikaga kauplemise uuele tasemele üle kogu maailma. Ükski teine portaal ei paku sellist rahvusvahelist mõõdet!” ütleb Mascuse turundusjuht Gauthier Dominicy.


Mascus arendab pidevalt oma olemasolevaid tooteid ning loob uusi innovaatilisi teenuseid klientide vajaduste rahuldamiseks. Nimekiri Mascuse pakutavatest teenustest leiate siit.

Kontaktid
Tim Scholte, CEO, +31 65 182 3389,
Rickard Krøtø, COO, +46 70 660 2780,

Mascusest:
Mascus on online müügikeskkond põllumajandusmasinatele, metsandustehnikale, materjalikäitlusseadmetele, kommunaalhooldustehnikale, ehitusmasinatele ja transpordivahenditele. Mascusest saate osta näiteks traktoreid, haagiseid, kasutatud veokeid, mullatöömasinaid, furgoonhaagiseid, ekskavaatoreid ja miniekskavaatoreid. Mascus teeb kasutatud masinate ja seadmete müümise lihtsaks ja tõhusaks, sest koondab kogu pakkumist ja nõudlust puudutava teabe kokku. Meie müügikeskkonnas on oodatud kõigi edasimüüjate, tootjate ja eraisikute kasutatud masinate ning seadmete müügikuulutused.
Märkused toimetajatele:
Pressimaterjalid ja pildid:
Inglise keeles www.mascus.com/press

16.09.2014

2015

2014

2013

2012

2011

2010

2008