24.04.2014

Mascus on turule toonud uue Facebook`i veebipoe rakenduse!

Mascus, maalima suurim online müügikeskkond kasutatud ehitustehnikale, põllumajndusmasinatele, veoautodele, haagistele ja metsatehnikale, aitab nüüd oma klientidel esitleda müügisolevaid masinaid ka ettevõtte Facebook´i lehel.

Facebook´ist on saanud väga oluline turunduskanal ettevõttetele. Postitatakse uudiseid, jagatakse informatsiooni ja fotosid ning kõike seda ettevõtte enda Facebook´i konto kaudu. See on väga hea võimalus oma klientidele lähemal olla ning tutuvustada oma tooteid ja teenuseid.

“Rasketehnika tootjad, maaletoojad ja vahendajad on huvitatud Facebook´i võimalustest ettevõttetele. Aina rohkem ettevõtteid ühineb Facebook´iga, et esitleda ja jagada ettevõttega seonduvaid uudiseid ning kasutada seda turunduskanalina. Mascus on otsustanud aidata oma klientidel luua veelgi sisukam ja huvitavam Facebook´i lehekülg tuues turule uue Facebook´i veebipoe rakenduse.” Selgitab Mascuse tegevjuht Tim Scholte.

Veebipoe rakendus võimaldab rasketehnika müüjatel presenteerida oma masinaid otse ettevõtte Facebook´i lehel tegematta selleks mingit lisatööd!

Automaatne kuulutuste edastamine Teie ettevõtte Facebook´i lehele!

Veebipoe rakenduse installeerimine käib kiirelt ning töötab väga mugavalt. Seda uuendatakse automaatselt Mascusest, mis tähendab, et kõik kuulutused, mis klient sisestab Mascusesse, on automaatselt esitletud ka ettevõtte Facebook´i lehel. Selle rakendusega saavad rasketehnika müüjad pakkuda oma klientidele ja fännidele Facebook´is rohkelt lisaväärtust. Samuti toob see juurde rohkem fänne ja külastajaid, sest inimesed saavad jagada ja Like´ida neid masinaid, mida nad ettevõtte Facebook´i veebipoes näinud on.
Mascuse esimese Facebook´i veebipoe rakendusega saate tutvuda siin - Pfeifer Heavy Machinery.

Kontaktid

Tim Scholte, CEO, +31 651823389,
Rickard Krøtø, COO, +46 70 660 2780,

Mascusest:

Mascus on online müügikeskkond põllumajandusmasinatele, metsandustehnikale, materjalikäitlusseadmetele, kommunaalhooldustehnikale, ehitusmasinatele ja transpordivahenditele. Mascusest saate osta näiteks traktoreid, haagiseid, kasutatud veokeid, mullatöömasinaid, furgoonhaagiseid, ekskavaatoreid ja miniekskavaatoreid. Mascus teeb kasutatud masinate ja seadmete müümise lihtsaks ja tõhusaks, sest koondab kogu pakkumist ja nõudlust puudutava teabe kokku. Meie müügikeskkonnas on oodatud kõigi edasimüüjate, tootjate ja eraisikute kasutatud masinate ning seadmete müügikuulutused.

Pressimaterjalid ja pildid:
www.mascus.com/press

24.04.2014

2015

2014

2013

2012

2011

2010

2008