30.08.2013

Mascus Locator – suurim veebipõhine rasketehnikaga tegelevate ettevõtete kataloog

Mascus LocatorMaailma juhtiv transpordivahendite, põllumajandusmasinate, ehitutehnika, metsanduse ja materjalikäitlustehnika veebipõhine müügikeskkond Mascus on tänu oma eriti edukale veebikataloogile Mascus Locator saavutanud valitseva positsiooni järjekordses turupiirkonnas.

“Mascus Locatori kasvamise kiirus tõestab lisaks sellele, et selle järele on nii meie müüjate kui ka ostjate seas suur nõudlus, ka seda, et see muudab kogu kasutuskogemuse palju interaktiivsemaks ja meeldivamaks,” selgitab Mascuse tegevjuht Tim Scholte. „Selle tööriista oleme välja töötanud kogu maailma klientidelt saadud tagasiside põhjal ja tulemuseks on hindamatu mitmekeelne abivahend igaühele, kes otsib rasketehnikat ja veokeid müüvaid ettevõtteid olenemata nende asukohast,“ lisab ta.

2009. aastal käivitatud kataloog Mascus Locator on osutunud portaali üheks populaarseimaks funktsiooniks. Selle põhieesmärk on aidata ettevõtetel suurendada oma nähtavust nii kohalikul kui ka rahvusvahelisel turul. Rasketehnika ja veokite ostjad soovivad alati rohkem teavet müüja ning toodet või teenust pakkuva ettevõtte kohta. Parim viis selle saavutamiseks on võimaldada müüjatel esitada põhjaliku profiili ja tutvustada müüjatele oma ettevõtet selleks ettenähtud profiililehel. Mascus on veendunud, et müüja profiil peaks sisaldama enamat kui vaid telefoninumbrit ja e-posti aadressi, ning müüjale tema tõelise kaubamärgiidentiteedi tutvustamiseks platvormi pakkumine kasvatab ostjate ja müüjate vahelist usaldust.

Lihtne ja tõhus

Mascus Locator on lihtne, kuid tõhus kataloog, mis hõlmab rasketehnikaga seotud ettevõtteid üle kogu maailma. Praeguseks on kataloogi Locator kasutajaks on registreerunud üle 57 000 rasketehnikaga tegeleva ettevõtte. Kvaliteetseid uusi ja kasutatud seadmeid otsivatele ostjatele pakutakse varasemast veelgi suuremat valikut ning lisaks kõiki teenuseid alates finantseerimisest kuni remontimise, rentimise ja transpordini. Kataloog sisaldab erinevaid tootjaid, edasimüüjaid, vahendajaid, importijaid ja muid firmasid, mis pakuvad tohutut valikut tooteid ja teenuseid nagu:

  • kasutatud rasketehnika ja transpordivahendid
  • uus rasketehnika ja uued transpordivahendid
  • renditeenused
  • remonditeenused
  • hindamisteenused
  • finantsteenused
  • transporditeenused

Mascus pakub kolme erineva tasemega paketti: äripakett, standardpakett ja põhipakett. Seega on see kättesaadav ka väikestele ettevõtetele, et potentsiaalselt jõuda iga kuu üle 3,5 miljoni kordumatu külastajani. Ettevõtted saavad lisada oma ainulaadse tootjakohanduse ja otsetee tagasi oma põhilehele. Põhipakett on tasuta ja isegi kõrgema taseme äripakett maksab alla 83 sendi päevas, ent võimaldab siiski ettevõtetel luua kuulutusi kuni 15 keeles ja hõlmab nende uusimaid Mascuse veebikuulutusi.

Tuhandete klientideni jõudmine

“Kuna soovime kaasata Locatori võimalikult palju ettevõtteid, siis oleme teinud selle taskukohaseks ka väikestele ettevõtetele,” selgitab Tim Scholte. “Mascusel on üle maailma austus- ja usaldusväärse ning suurepärast valikut pakkuva kaubamärgi maine. Seetõttu teeme kõik selleks, et meie müüjad ja edasimüüjad saaksid veelgi hõlpsamini jõuda tuhandete rahvusvaheliste klientideni, kes iga päev Locatori sisse logivad. Tuginedes meie kohalolekule 42 riigis ja igas kuus liituvale 100 uuele edasimüüjale prognoosime, et Locatorist saab üks kõige väärtuslikumaid ja kasulikumaid tööriistu iga ostja jaoks, kes otsib soodsaid raskeseadmeid, olenemata nende asukohast maailmas,“ ütleb ta kokkuvõtteks.

Lisateavet kataloogi Mascus Locator kohta leiate aadressilt here.

Kontaktandmed

Tim Scholte, CEO, +31 651823389,

Rickard Krøtø, COO, +46 70 660 2780,

Mascusest:

Mascus on veebimüügikeskkond, mis tegeleb põllumajandusmasinate, metsandustehnika, materjalikäitlusseadmete ja kommunaalhooldustehnika ning ehitusmasinate ja transpordivahenditega. Meilt saate osta näiteks traktoreid, haagiseid, kasutatud veokeid, mullatöömasinaid, furgoonhaagiseid, ekskavaatoreid ja miniekskavaatoreid. Mascus teeb kasutatud masinate ja seadmete müümise lihtsaks ja tõhusaks, sest koondab kogu pakkumist ja nõudlust puudutava teabe ühte kohta. Meie müügikeskkonnas on oodatud kõigi edasimüüjate, tootjate ja kasutajate kasutatud masinate ja seadmete müügikuulutused.

Teave toimetajatele
Pressimaterjalid ja pildid:
www.mascus.com/press (inglise keeles)

30.08.2013

2015

2014

2013

2012

2011

2010

2008