13.05.2013

Mascus veetis nädala BAUMA ehitusmessil!

Mascus www.mascus.ee veetis tulusa ja töise nädala maailma suurimal ehitustehnikamessil BAUMA.

2013. aasta aprillis Münchenis toimunud Bauma messi külastas 530 000 inimest 200 riigist – tegemist oli messi rekordiga. Värskeimate aruannete kohaselt oli müügimess kõigi osalenud firmade jaoks ülimalt edukas. Nii mõnigi firma sai messilt enneolematult palju rasketehnikatellimusi ja see on selle valdkonna jaoks väga hea märk.

Mascus on maailma suurim kasutatud ehitustehnika müügiga tegelev veebikeskkond. Meiegi osalesime sel üliedukal messil ning jagasime boksi oma partneri Lecturaga. Meie meeskond suhtles messil aktiivselt potentsiaalsete klientidega. Samuti jagasime messi sissepääsu juures Mascuse kingitusi ja tutvustasime Mascuse kaubamärki, et külastajad seda veelgi enam teadvustaksid.

Mascus at Bauma

„Oleme jõudnud väga kiiresti väga kaugele ja veebiteenuseid viimase 12 kuuga tunduvalt edasi arendanud. Tahtsime inimestele näidata, mida Mascus endast kujutab,” rääkis Mascuse tegevjuht Tim Scholte. „Oleme endale kujundanud maailma juhtiva müügikeskkonna maine muudes rasketehnika valdkondades, millega tegeleme. Soovisime, et ka meie ehitustehnikaga seotud partnerid teaksid, mida suudame nende heaks ära teha,“ lisas ta.
Mascuse partner messil oli Lectura. See on Saksa ettevõte, millel on samuti ulatuslik veebimüügikeskkond ja mis pakub veebipõhist juurdepääsu üle 70 000 seadme ja tootemudeli tehnilistele andmetele rohkem kui 340 kategoorias.

Bauma – maailma suurim ehitustehnikamess

Bauma 2013 oli üliedukas – enam kui 555 000 m² messialal võis tutvuda 57 riigi 3420 ettevõttega, mida käis uudistamas 530 000 külastajat enam kui 200 riigist. Seega võib öelda, et tegemist oli suurima omalaadse messiga maailmas. Olgugi et mess oli suunatud peamiselt maailma juhtiva ehitustehnika tutvustamisele, võis seal näha laia valikut ka muude kategooriate rasketehnikat.

„Mascus on oma valdkonnas maailma parimaid, kuna pakume mitmekülgset ja mitmekeelset veebiplatvormi ja tegeleme mitmesuguse tehnikaga alates ehitusest ja lõpetades metsanduse ja veondusega,” ütles Tim Scholte. „Seetõttu on messid nagu Bauma 2013 meie jaoks eriti tähtsad. Need annavad meile täiusliku võimaluse oma teenuste tutvustamiseks,” lisas ta.

Mascus at Bauma

Mascus on pidevalt arendanud pakutavaid teenuseid kogu maailmas ja nüüd

  • on meil kuus üle 4,7 miljoni külastaja;
  • reklaamib end meie saidil 5500 ettevõtet kogu maailmast;
  • on meie saidil üle 280 000 veebireklaami;
  • oleme esindatud 42 riigis, meil on 54 Mascuse domeeni 41 keeles;
  • liitub meiega iga kuu enam kui 120 uut edasimüüjat;
  • loovad Mascuse 70 müügiesindajat uusi kontakte edasimüüjatega kogu maailmas.


Mess oli väga edukas ja kõik olid nõus, et hoolimata jätkuvalt ettevaatlikust majanduslikust prognoosist ehitussektoris on aastal 2013 paljugi, mida oodata. „Messil valitses imeliselt positiivne õhkkond ja meil oli suurepärane võimalus paljude oma klientidega näost näkku kohtuda,” ütles Tim Scholte. „Kindlasti plaanime osaleda ka järgmisel Bauma messil. Loodame siis tutvustada oma klientidele veelgi enam uusi ja innovaatilisi tooteid!” ütles ta kokkuvõtteks.

Kontaktandmed

Tim Scholte, tegevjuht, +31 651823389,

Mascusest

Mascus on veebimüügikeskkond, mis tegeleb põllumajandusmasinate, metsandustehnika, materjalikäitlusseadmete ja kommunaalhooldustehnika ning ehitusmasinate ja transpordivahenditega. Meilt saate osta näiteks traktoreid, haagiseid, kasutatud veokeid, mullatöömasinaid, furgoonhaagiseid, ekskavaatoreid ja miniekskavaatoreid. Mascus teeb kasutatud masinate ja seadmete müümise lihtsaks ja tõhusaks, sest koondab kogu pakkumist ja nõudlust puudutava teabe ühte kohta. Meie müügikeskkonnas on oodatud kõigi edasimüüjate, tootjate ja kasutajate kasutatud masinate ja seadmete müügikuulutused.

Teave toimetajatele
Pressimaterjalid ja pildid:
www.mascus.com/press (inglise keeles)

13.05.2013

2015

2014

2013

2012

2011

2010

2008