06.11.2012

Mascus SPECS viib teid masina kapoti alla

Mascus www.mascus.ee, üks maailma suurimaid internetiturgusid transpordivahendite, ehitusmasinate, põllumajandus-, materjalikäitlemis- ja metsandusmasinate müümiseks, viib teid oma uusima teenuse Mascus Specsiga - tehniline juhend masinate spetsifikatsioonidele – otse ekskavaatori, traktori, kraana või muu raskeseadme kapoti alla.

"Mascus Specs on loodud spetsiaalselt meie klientidele õige seadme leidmise hõlbustamiseks ükskõik kus nad maailmas ka ei oleks," seletab tegevdirektor Rickard Krøtø. "Selle uue funktsiooni võtmeomaduseks on see, et tegime selle mitmekeelsena, et seda saaksid kasutada kliendid üle maailma, mitte ainult inglise keelt rääkivate riikide elanikud," lisab ta.

Mis on Mascus Specs?

Mascus Specs on uus teenus, mis on Mascuse platvormil saadaval nii ostjatele kui müüjatele. See avab koheselt ligipääsetava tehnilise informatsiooni andmebaasi, kus pakutakse infot suure valiku masinate kohta. Mitmes keeles kasutatav andmebaas sisaldab spetsifikatsioone, mille hulgas on joonised, tehnilised üksikasjad ja pildid. Mascus Specsi eesmärk tagada, et alates andmelehtedelt kuni tootja kasutusjuhenditeni võiksid ,kliendid leida omale täpselt vajaliku seadme kiiresti ja lihtsalt. Specsi valik on jaotatud lihtsalt navigeeritavateks kategooriateks.

Müüjatele annab see võimaluse oma masinad atraktiivsemaks muuta, andes potentsiaalsetele klientidele kaalutletud valiku tegemiseks hädavajalikku informatsiooni.

Partnerlus Lecturaga

Süsteem on väljatöötatud koos Mascuse partneri Lectura Verlagiga Saksamaalt, mis on andmehooldusele, turu-uuringutele ja masinate hindamisele spetsialiseerunud publitseerimis- ja konsultatsioonifirma. "Lectura panus lõppsüsteemi tootmisel on olnud täiesti hindamatu," seletab Mascuse tegevdirektor Rickard Krøtø. “Aastapikkune koostöö Lecturaga tähendab seda, et oleme suutnud integreerida Lectura kontseptsiooni ja tehnilise andmebaasi, mis sisaldab informatsiooni ligi 100 000 masinamudeli kohta alates ehitus-, materjalikäitlus-, tõste- ja juurdepääsuseadmetest kuni ümbertöötlemis-, munitsipaal- ja põllumajandusseadmeni. Andmebaas on ka orgaaniline süsteem, nii et kui internetti pannakse uusi seadmeid, saame lisada ka nende andmed, tagades meie klientidele parima võimaliku teenuse," lisab ta.

Mascusel on olnud väga edukas aasta, mis on viinud ettevõtte edetabelite tippu ning teinud sellest maailma juhtiva ettevõtte metsandusmasinate müümisel internetis. Ettevõte on pidevalt oma esinduslikkust üle maailma parandanud ning nüüd on neil: igas kuus enam kui 3,5 miljoni külastajat, 5 500 ettevõtet üle maailma reklaamib oma tooteid enam kui 240 000 internetipõhises kuulutuses. Firma tegutseb 42 riigis üle maailma, mis katab 54 Mascuse domeeni 39 keeles. Uus Specs funktsioon on osa ettevõtte jätkuvast pühendumusest pakkuda kogu maailma masinamüüjatele ja –ostjatele kvaliteetset teenust. "Kõik, mis muudab klientidele täpselt neile vajaliku leidmise kiiremaks ja lihtsamaks teeb Mascuse kogemuse paremaks ning viib tööstust ka uutele piirkondadele lähemale," ütleb Rickard Krøtø. "See on põnev ja väga positiivne viis lõpetada üks edukamaid aastaid meie tegutsemise jooksul ning valmistada meid ette väga kiireks 2013. aastaks," lõpetab ta.


Kontaktid:

Rickard Krøtø, tegevdirektor +46 70 660 2780,

Petr Thiel, tegevdirektor +49 911 4308 990,


Mascusest:

Mascus - talumasinate, metsandus-, materjalikäitlus- ja kommunaalhooldusseadmete, ehitus- ja transpordisõidukite internetiturg. Tootevalikute hulka kuuluvad müügisolevad traktorid, müügisolevad treilerid, müügisolevad kasutatud veoautod, kaevurid, furgoonhaagised, minikaevurid ja ekskavaatorid. Mascus muudab kasutatud masinate ja seadmetega kauplemise kiiremaks ja tõhusamaks, kogudes ühte kohta kokku andmed nõudlusest ja pakkumisest. Kõik edasimüüjad, tootjad ja lõppkasutajad võivad turu kaudu oma kasutatud masinaid ja seadmeid müüa.
Mascus on Alma Media Corporationi äriühing.

Lectura Verlag - Saksamaa andmehooldusele, turu-uuringutele ja masinate hindamisele spetsialiseerunud publitseerimis- ja konsultatsioonifirma.
Lectura andmebaasis on tehnilisi andmeid ja hinnanguid peaaegu 100 000 masinamudeli kohta alates ehitus-, materjalikäitlus-, tõste- ja juurdepääsuseadmetest kuni ümbertöötlemis-, munitsipaal- ja põllumajandusseadmeni.
Hindamisteenused on saadaval Lectura trükitud juhendites ja internetis. Internetiversioon pakub laia valikut lahendusi - üksikhindamine, aastased tellimused ja individuaalse ettevõtte litsentsid.
Lectura Data Services pakub edasimüüjatele, tootjatele, kindlustusele, pangale, liisingule ning tollitöötajatele igapäevast tuge.

Märkused toimetajatele:
Trükimaterjalid ja pildid:
Inglise keeles www.mascus.com/press

06.11.2012

2015

2014

2013

2012

2011

2010

2008