04.07.2012

Mascus on tõusnud kasutatud metsatöömasinate müügi turuliidriks maailmas

Mascus – üks suurimaid veebiturge maailmas, kus tegeletakse transpordi-, ehitus- ja põllumajandusmasinate, materjalikäitluse seadmete ning metsandustehnika müügiga —on haaranud liidripositsiooni kasutatud metsatöömasinate müügi ja tarnimise alal kogu maailmas. Tänu kõrgele müügitulule ja maailma juhtivate metsatöötlejate jätkuvale huvile tõusis Mascus eelmise aasta oktoobris turuliidriks ning on sellest ajast saadik oma konkurente edestanud.

Viimastel aastatel on Mascus teinud jõupingutusi selle nimel, et koguda tuntust esmaklassiliste kasutatud metsatöömasinate vahendajana. Tänaseks teatakse Mascust kõikjal maailmas ning ta on tööstuses esireas. “Kuna meid peetakse usaldusväärseks kasutatud metsatöömasinate müügikohaks, oleme saanud luua tugevad sidemed kõigi peamiste suurettevõtjatega üle maailma,” seletab tegevjuht Fredrik Larsson. “Kui keegi soovib osta või müüa kvaliteetseid seadmeid, siis nad teavad, et parim viis selleks on kasutada Mascuse portaali. Tänu rahvusvahelisele esindatusele ja ülemaailmsele ulatusele, suudame me kiiresti leida teile vajaminevaid tooteid ning samas ka ostja teie kasutatud seadmetele. See hoiab turu erksana ning pakub kõigile meie klientidele suuremat valikut,” lisab Larsson.

Ülemaailmne esindatus

Mascus on esindatud 44 riigis ja tal on üle 230 000 kasutatud seadmete müügikuulutuse üle kogu maailma. Mascuse kaubamärk on saavutanud lugupeetuse ja usaldusväärsuse tiheda konkurentsiga kasutatud masinate müügi alal . Vaatamata maailmas valitsevale probleemsele majandusolukorrale, on Mascusel õnnestunud säilitada oma liidripositsioon kasutatud metsandusseadmete ja masinate müügi alal. “Me mõistame, kui raske on meie klientidel olnud viimase 12 aasta jooksul ning selleks, et tagada nende äri jätkuvus, püüame me pakkuda oma klientidele kasutatud metsatöömasinate osas parimaid tehinguid, “ seletab müügidirektor Rickard Krøtø. “Me oleme veendunud, et pakkudes oma klientidele suurt valikut kasutatud metsandusseadmeid, aitame me neil nende äri edendada,” lisas ta.

Mascus on pidevalt laiendanud oma esindatust üle kogu maailma ja nüüdseks on meil

  • enam kui 3,5 miljonit külastajat iga kuu
  • 5400 ettevõtet, kes reklaamivad oma tooteid üle kogu maailma
  • 230 000 veebireklaami
  • esindused 44 riigis üle kogu maailma, mis haldavad 54 Mascuse domeeni 39 keeles
  • enam kui 150 uut vahendajat igal kuul, kes liituvad meie veebilehega
  • üle 70 Mascuse müügiesindaja, kes külastavad ja võtavad ühendust vahendajatega üle kogu maailma.

Metsatööstus on hakanud jälle stabiliseeruma, toibudes seda viimastel kuudel tabanud raskustest. Mascus liigub täiskäigul edasi ja tutvustab uusi viise äri edendamiseks üle kogu maailma. "Me teeme pidevalt jõupingutusi, et parandada ja arendada oma teenust nii ostjatele kui müüjatele ning selline kliendile suunatud teenus jääb ka edaspidi meie ärimudeli põhiosaks. Me usume, et meie abiga suudab metsatööstus hakkama saada iga väljakutsega ning liikuda edasi, mis suurendab aga kogu tööstuse kui terviku stabiilsust,” lõpetab Fredrik Larsson.

Kontaktandmed

Fredrik Larsson, tegevjuht, +358 50 314 2511,

Rickard Krøtø, müügidirektor, +46 70 660 2780,

Üldteave:

Mascus – on veebiturg, kus tegeletakse põllumajandusmasinate, metsandustehnika, materjalikäitluse ja kommunaaltehnika seadmete, ehitus- ja transpordimasinate müügiga. Tootevalikusse kuuluvad ka traktorid, haagised, kasutatud veoautod, kaevajad, kastihaagised, mini-kaevajad ja ekskavaatorid. Mascus teeb kasutatud masinate ja seadmetega kauplemise kiiremaks ja tõhusamaks, koondades teabe pakkumise ja nõudluse kohta ühte kohta. Kõik vahendajad, tootjad ja lõpptarbijad on oodatud pakkuma oma kasutatud masinaid ja seadmeid müügiks veebituru vahendusel.
Mascus on Alma Media Corporation’i äriühing.

Märkused toimetajatele
Pressimaterjalid ja fotod:
Inglise www.mascus.com/press

04.07.2012

2015

2014

2013

2012

2011

2010

2008