18.04.2012

Mascuse uus mobiilirakendus

Mascus, maailma kiireimini kasvav elektrooniline müügikeskkond veokite, ehitusmasinate, põllumajandus-, materjalikäitlus- ja metsatehnika valdkondades, käivitas uue mobiilikasutajatele mõeldud veebilahenduse, mille eesmärgiks on muuta diileritele müügipakkumiste haldamist Mascuses veelgi lihtsamaks.

Uus portaal on kasulik nii diileritele kui klientidele, kuna on disainitud spetsiaalselt selliselt, et seda oleks võimalikult mugav kasutada justnimelt telefoniga. Nii saavad Mascust igal ajal kasutada ka pidevas liikumises olevad inimesed.

Müüjatele võimaldab teenus Dealer Mobile - m.mascus.com – nutitelefoniga vaadata ja täiendada Mascuses oma ettevõtte profiili, hallata oma kuulutusi, samuti teostada otsinguid maailma suurimast uue ja kasutatud rasketehnika andmebaasist. Dealer Mobile pakub klientidele võimaluse tellida oma müüginimekirja jaoks veebilehe, kuhu vastavalt arendatud tarkvara brauserid suunab. See annab kasutajatele kiire ligipääsu oma kontole, et täiendada infot ja sirvida päringuid sõltumata ajast ja kohast, kus nad hetkel viibivad.

Kiire ligipääs mobiiltelefonidelt ongi just see, mis teeb m.mascus.com portaalist unikaalse. “Me teame, et diilerid viibivad tihti kontorist ja arvutist eemal,” selgitas Mascuse müügidirektor Rickard Krøtø. “Selle asemel, et oodata kontorisse jõudmist, tahamegi pakkuda mobiilirakenduse näol neile võimalust Mascust kasutada ka teel olles. See omakorda tähendab, et nad saavad vajadusel kiiremini otsuseid vastu võtta ning vastata päringutele potentsiaalsetelt ostjatelt. Usume, et uus portaal ergutab telefoniga internetti kasutavatel inimestel külastama Mascust tihemini ning pakub meie klientidele tõeliselt kaasaegset teenust,” lisas ta.

Samal ajal saavad ka ülejäänud mobiilikasutajad diileri lehele ligipääsu, et sirvida kuulutusi, mis on jaotatud mugavalt navigeeritavateks kategooriateks. Kui klient avab kuulutuse, näeb ta pakutavast tootest kuni 6 pilti ning info masina, hinna ja asukoha kohta. Seejärel saab klient küsimuste esitamiseks müüjale helistada otse kuulutuselt .

Panustame jätkuvale arengule

See innovatiivne uus veebileht on üks osa Mascuse jätkuvast arendusplaanist, mis näeb ette mitmekülgse ja parima teenuse pakkumist kõigile oma klientidele. “Mobiilirakendus tõstab Mascuse uuele tasemele muutes portaali kasutamise kõikidele paindlikumaks,” selgitas Mascuse tegevdirektor Fredrik Larsson. “Me mõistame, kui oluline on luua kasutajasõbralik süsteem, millega on võimalik töötada erinevates keskkondades, sealhulgas ka mobiilseadmetega. Internetitehnoloogia hõlmab mobiilseadmeid üha enam, seega oli portaali loomine, mis võimaldab Mascuse kasutamist teel olles, meie jaoks loogiline samm. Samuti on see kinnituseks meie pühendumusele järjepidevale arengule,” lisas ta.

Mobiilirakenduse testimisel osutus nii edukaks, et otsustasime käivitada teenuse kogu Mascuse ulatuses. Kuna nutitelefonid on muutunud igapäevaseks ja mobiiliühendus võimaldab internetile ligipääsu ka rohkem eraldatud piirkondadest, usume, et uus portaal saavutab suure populaarsuse Mascuse kasutajate ja diilerite hulgas kogu maailmas. “Mobiiltelefonid on interneti tulevik ja esitledes oma mobiilirakendust just nüüd, usume, et oleme esirinnas nii tehnoloogiliste edusammude poolest kui ka pakkudes oma klientidele kvaliteetsemat teenust,” märkis Fredrik Larsson. “Meil on hea meel, et esialgne testimine osutus edukaks, ning see sillutab teed järgnevatele mobiilirakendustele ja uutele teenustele lähitulevikus,” lõpetas ta.


Kontaktid:

Fredrik Larsson, Managing Director, +358 50 314 2511,

Rickard Krøtø, Sales Director, +46 70 660 2780,

Mascusest:

Mascus on kasutatud põllumajandus-, metsa- ja maaparandusmasinate ning transpordivahendite elektrooniline müügikeskkond. Müügiloleva rasketehnika hulgast võib leida kasutatud veokeid, laadureid, haagiseid, ekskavaatoreid, traktoreid ja muud rasketehnikat. Mascus muudab kasutatud masinate ja seadmete müügiprotseduuri kiiremaks ja efektiivsemaks, kogudes ühte kohta kokku informatsiooni nii pakkumiste kui nõudluse kohta. Kõik müüjad, tootjad ja lõpptarbijad on oodatud meie müügikeskkonna kaudu oma kasutatud masinate ja seadmete müügikuulutusi avaldama.
Mascus on Alma Media kontserni tütarettevõte.

Märkused toimetajale:
Pressimaterjalid ja pildid:
Inglise keeles www.mascus.com/press


18.04.2012

2015

2014

2013

2012

2011

2010

2008