Mascuse Uudiskiri Kevad 2017Inspekteeri masinat mobiiliga

Mascus on arendanud uuendusliku masinate inspekteerimise mobiilirakenduse juba paljudele klientidele, kelle jaoks on oluline kogu masina ispekteerimine n-ö platsil ära teha ja sealsamas ettevõtte andmebaasi ülesaadida.

Masina visuaalsed andmed saab kiirelt ja mugavalt otse mobiilist registreerida. Tulemuseks on koheselt valmiv aruanne, mis on nähtav ka ilma interneti ühenduseta.

Suur boonus mobiilirakenduse puhul on ka see, et rakendus asendab aeganõudvat ja tüütut paberite täitmist platsil ja siis uuesti samade andmete sisestamist arvutisse. Inspekteerimise rakendus muudab töö kiiremaks ja lihtsamaks!

Tahad ka? Võta meiega ühendust!Üle 100 000 masina tehnilised andmed Mascuses

Just nagu rasktehnika Wikipedia, pakub Mascus Specs tohutul hulgal väga põhjalikku infot erinevate masinate kohta - suurus, kaal, võimsus, detailide mõõdud ja palju muud põnevat. Enamike mudelite kohta saab allalaadida ka tootjapoolse väga detailse teabelehe pdf-formaadis.

Üle 100 000 teabelehe ja üle 1 200 tootja masinate kohta, on Mascus Specs rubriigis saadaval põhjalikud teabelehed.

Vaata Specs rubriiki nüüd!Kogu maailma rasketehnika ostjad ja müüjad suunavad pilgud Ritchie Brosi.’i suurimale oksjonile Orlandos

Viis pikka oksjonipäeva. Tuhandeid pakkujaid üle kogu maailma. Üle 10 000 oksjonile pandud masina, mis kõik müüakse uutele omanikele sekunditega! Pole mingi ime, miks Ritchie Bros.’i suurimat Orlandos (USA) peetavat oksjonit kirjeldatakse alati ülivõrretes. Masinad müüaks kõik enampakkumisega - see on Ritchie Bros.’i kuldne reegel, mis lisab kogu üritusele veel eriti vürtsi ja põnevust.

Vaata seda videot ja tutvu Ritchie Bros.’i Orlando oksjoniga.

Soovid teada viimaseid masinate müügihindu Ritchie Bros. oksjonitelt? Registreeru tasuta kasutajaks Ritchie Bros.’is ja saad võimaluse näha kõikide masinate müügihindu viimase kahe aasta jooksul.

Mine Ritchie Bros. veebilehele juba täna ja loo tasuta konto!Mascuse meeskond planeerib suurt tulevikku!

Mascuse uus masina inspekteerimise mobiilirakendus, Mascuse veebilehe uuendused, Mascuse uus rendimasinate rubriik ja palju muud põnevat. Mascuse esindused üle kogu maailma kohtusid veebruaris Roomas, et arutada Mascuse uusi arengusuundi ja teha tulevikuplaane. Kohal olid loomulikult ka meie toredad kolleegid Ritchie Bros. oksjonimajast, kes oma väärt kogemusi jagasid.

Meil oli väga hea meel kohtuda ühe meie väga pikaajalise kliendiga Itaaliast - Hr. Paolo Napoleoni vanast pere-ettevõttest Omeco (www.omeco.it). Paolo rääkis meile oma loo, kuidas rasketehnika müük on aastakümnete jooksul muutunud ja kuidas Mascus on nende firmas juba pikki aastaid oma teenuste ja võimalustega toeks olnud ning kuidas koos alati sammuke ajast ees käidud. Oli väga inspireeriv ettekanne!

Hoiame teid kursis kõikide põnevate arengutega Mascuses!Kõige ägedamad kuulutused Mascuses aprillis!

Iga kuu saate vaadata kõige huvitavamaid ja põnevamaid masinaid, mida Mascuses reklaamitakse.

Lisame pidevalt uusi videosid oma YouTube’i kanalisse.

Jälgige Mascuse YouTube kanalitUUS Mascuses - Rent!

Mascuses on avatud uus rendimasinate rubriik, kust leiab kõikvõimalikku tehnikat rentimiseks. Vaata uut rendi rubriiki!

Annad tehnikat rendile? Võta ühendust Mascusega ja lisa oma masinad Mascusesse, et jõuda oma uute klientideni!