Mascuse Uudiskiri Kevad 2016Mascus osales rekordilisel BAUMA 2016-l

Mascus osales taaskord BAUMA messil Münhenis. Seekord jagati stendi koos Mascuse uue omanikfirma oksjonimaja Ritchie Bros.'iga. Maailma suurim ehitustehnika mess meelitas kokku rekordilised 580 000 külastajat 200-st riigist üle kogu maailma. Osalejate tagasiside on olnud samuti väga hea.

Mascuse kuulus maskott, Mascus Man (Mascuse Mees), oli külastajate seas suur hitt, jagades rahvale tuhandeid Mascuse päikeseprille. Mascuse rahvusvaheline meeskond võõrustas oma stendis paljusid suurkliente ning loodi häid suhteid tulevaste klientidega. Kohtumiseni järgmisel korral Münhenis 2019-ndal aastal!

Mõned pildid BAUMA-ltMascuse tehtud Volvo kasutatud tehnika mobiilirakendus on saanud uue versiooni

Eelmisel kuul tuli välja uus versioon Volvo kasutatud tehnika rakendusest. Nüüdsest on saadaval kogu info kõikide EMEA riikide Volvo kasutatud tehnika müüjate kohta. Uuendusi on saanud ka kogu rakenduse üldine kasutajasõbralikkus.

Volvo kasutatud tehnika rakenduse esmane väljalase oli 2014. aasta juulis. Rakendus oli koheselt saadaval 25 keeles paljudes EMEA riikides. Kasutajatel oli võimalik kiirelt ja mugavalt vaadata Volvo kasutatud tehnikat oma mobiiltelefonis või tahvelarvutis. Rakenduse kaudu on võimalik saada kogu vajalik info müüdava masina kohta koos konkreetse masina müügiga tegeleva isiku kontaktandmetega.
Rakendus on leitav App Store'ist ja Play Store'ist nimega “Volvo Construction Equipment”.

Lae alla uus versioon tasuta rakendusest siit:

    Kuulutuste sisestamine Mascusesse on lihtsam kui eales varem!

Oleme viimasel ajal teinud palju tööd selle nimel, et kuulutuste sisestamine Mascusesse oleks võimalikult lihtne ja mugav.
Uuenenud kuulutuste sisestamise lehekülgedel on palju abistavaid funktsioone. Näiteks, rohkem kindlaks määratud valikutega väljasid, hinnasoovitus, kuulutuse kvaliteedi näitaja, lisanähtavuse võimalused ja palju muid kasulikke elemente. Lisaks kõigele on kuulutuste sisestamise lehekülgede disain nüüd igati sobiv ka mobiilile ja tahvelarvutile. Nii et, võta mobiil ja sisesta kuulutus kust iganes!

Lisa oma kuulutus nüüd!Külasta meid tulevatel messidel:

UK: Hillhead 2016 - Buxton, Derbyshire
28-30/06/2016
NO: Transport
9-11/06/2016
FR: FOREXPO
15-17/06/2016Registreeri kasutajaks et saada Mascuse infokirja