Mascuse infokiri juuni 2014Teie ettevõte vajab lihtsat kodulehte?

Oled mõelnud luua oma ettevõttele lihtne koduleht et reklaamida oma laomasinaid veebis? Tahad uuendada oma ettevõtte olemasolevat kodulehte? Kuid sa kardat et see kulutab su aega ning raha.
Sinu vajadustest lähtuvalt oleme loonud Mini veebi, lihtasalt üles seatava kodulehe sinu ettevõtte laomasinate reklaamimiseks, ettevõtte tutvustuse ning kontaktandmete kuvamiseks. Sisesta oma kuulutused Mascusesse ning need kuvatakse kodulehele automaatselt.Disaini lahendusi saab muuta vastavalt oma kaubamärgi värvidele.
Kontakteeru oma Mascue esindajaga juba täna! ja hakka kasutama Mini veebi!Ritchie Bros.

Kas Teil on masinaid, mida sooviksite rahaks teha? Või soovite osta uusi masinaid? Ritchie Bros. Auctioneers aitab osta ja müüa sadu tuhandeid masinaid igal aastal. Ritchie Bros.´i kasutajad on väga erinevatest valdkondadest, täpselt nagu seal müüdavad masinadki. Teretulemast maailma suurimasse tööstustehnika oksjonikeskkonda! Huvitatud? Vaata videot või külasta Ritchie Bros. kodulehte.BAUMA China 2014

Maailma suurim ehitusmess – bauma – avab oma väravad Hiinas 25-28 November. Aastal 2012 bauma China oli messil muljetavaldav menu: 2,718 eksponenti 38 riigist ja umbes 180,000 külastajat 141 riigist. 2014 aastal ootavad korraldajad veelgi rohkem külastajaid ja eksponente.
Mascus on messil samuti esindatud bauma China 2014. Kui messi külastad astu läbi ja ütle tere!Meeldivat suve

Mascuse meeskond soovib Sulle suurepärast suve!
Me kutsume sind endaga kohtuma erinevatel üritustel üle maailma.Registreeri kasutajaks et saada Mascuse infokirja